Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY


Szuder

Rekomendowane odpowiedzi

Ykk, ja też czekam... :notworthy:

Miały być już dawno, ale nie ma ich w FK w niemczech... A miałem je mieć w dobrej cenie... (w cenie SONAR-ów) dlatego czekam cierpliwie... :notworthy:[br]Dopisany: 24 Luty 2008, 14:54 _________________________________________________w końcu moja A4 doczekała sie nowych reflektorów + xenon 8000K

zdjęcia w pierwszym poście... (słaba jakość, bo robione komórką na szybcika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas_gr44 i będzie lakierowanko, tylko jak się ciepło zrobi :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder nie ma problemow z tym HID ?? :mysli: bo zastanawiam sie czy przejdzie przeglad jak zamontuje sobie je i czy policja niebedzie miala nic przeciwko :mysli: wiesz cos na ten temat ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriu, do tej pory nie miałem problemów z policją, ale mam HID-y założone dopiero od 2 tygodni...

Na przeglądzie jeszcze nie byłem, ale nawet jakby "diagnosta" miał jakis problem, to wyciągasz żarnik, wpinasz żarówkę w ori kostkę i wszystko jest jak seria (czas wymiany 5 minut)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to spoko przy policji tez mozna wykonac taki manewr jakby mieli jakies waty :tongue4: wyciagnac zarniki i wstawic zwykle h7 jakby chcili zabrac dowod :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RS4DEVIL

Szuder!!!!please o foty z impry :tongue4:

a poza tym widzę, że cały i zdrowy dotarłeś na miejsce :> czyli pani aptekarka miała rację :kox:[br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 21:30 _________________________________________________acha zapomniałam się podpisać :kox:

Jystyna - siostra Tigera :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder te ringi w zolci troszke bija po oczach.. :mysli:

Da sie cos z tym zrobic..? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można wymienić żarówki w ringach (na jeden ring 4 żarówki, czyli razem 16 żarówek), ale wyjątkowo podoba mi sie ten kontrast. Jasne ringi, a'la led mają sonary i sa one wogóle nie widoczne w dzień, a tak jak jest teraz, jest spoko... ale to jak zwykle kwestia gustu... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem, fajnie to wyglada :th:

ale Ty lepiej dawaj foty z Wisły a nie jakies sesje nocne :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty z Wisły cały czas zgrywam na serwer (tzn siostra mi zgrywa, bo ja w domu bez neta jestem)

jak zgram wszystkie, to powysyłam linki...:) :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foty z Wisły cały czas zgrywam na serwer (tzn siostra mi zgrywa, bo ja w domu bez neta jestem)

jak zgram wszystkie, to powysyłam linki...:) :th:

no to masz szczęscie bo w Zatorze byśmy inaczej gadali :drunk: i znowu byś sie mógł zaprzyjaźnić ze schodami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęscie w Zatorze nie ma takich okazałych schodów, a poza tym to ja jestem wierny tylko jednym schodom... we Wiśle... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...