Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY


Szuder

Rekomendowane odpowiedzi

sie myło dziś autko na BP? widziałem Cie i mam pytanie co Ty masz za lampki z przodu i jak wyrezałeś ten xenon

(czy to tylko żarówy efekt xenon?)

Myło sie , myło... bo było strasznie brudne (jak nigdy) po wizycie w Tarnowie na spocie... :polew:

Z przodu w lampkach mam xenon, a raczej "zenon" :polew: :polew:

A tak poważnie, to są żarówki "efekt xenon". Kupiłem je w Auchan, za.............

............. 10 ,00 zł (słownie: dziesięć złotych) :thumbup: :thumbup:

Fajnie świecą, jestem z nich bardzo zadowolony. Prawie jak xenon, tylko, ze "prawie" robi wielką różnicę...

Wielki minus tych żarówek :thumbdown: , to to, że się szybko przepalają... :thumbdown: Ale są tanie, wiec nie narzekam. Na wiosnę wymieniam lampy na soczewki z czarnym środkiem i wkładam do nich xenony prawdziwe i wtedy będzie pięknie :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder a do nowych lampek i xenonów bedziesz tez montował spryskiwacze lamp przednich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne auto . Widac kolega Szuder idzie wg. przemyślanego planu :) Ja bym do tego wszystkiego dodał dach na czarno :decayed: Fele jakieś bardziej "pełne " :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostro pojechałes! nie lubie wiejskiego tunningu ,ale tu wszystko z głową, naprawde dobra robota. kiedys chcialem kupic czerwone B5, dokladnie tornadored (rot) ,niestety ktos mnie ubiegł. moim zdanie koniecznie nakladki na lusterka, no i widzialbym takie dwa czarne paski przez al'a Corvette(czy jak to sie pisze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe lampki do przodu, będą już niedługo... :thumbup:

A szybek narazie nie planuje przyciemniać, ale to może w przyszłości się zmienić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder a wiec czekamy, czekamy.. :thumbup:

A wydawalo mi sie ze Ty masz scieme.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill narazie zostaje taki jaki jest... :thumbup:

może w przyszłości pokuszę sie na grill od S4... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder twoje auto naprawdę robi robotę :thumbup:. Zmień lampy na FK, pomaluj klameczki i ewentualnie wymień gril na ten od RS. A i bez tego jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna z fajniejszych na tym forum :) obwodki na rejestracje nie sgubily koloru ? mialem takie same i po paru myjniach wyrzucilem

Dzięki... :thumbup:

Odnośnie ramek na rejestracje, to nie narzekam, kolor się trzyma już 1,5 roku i nic nie odeszło. Tylko z przodu troche podrapane, ale to sam sobie uczyniłem o murek przypadkiem... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokolnh, nowe lampki będą może już za tydzień. czekam na dostawę.

Jak założe, to zrobie fotki do pokazania.[br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 11:05 _________________________________________________Niestety nowe lampki jeszcze nie dojechały... Nadal czekam na dostawę...[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 11:44 _________________________________________________Nadal czekam na dostawę nowych lamp... Jest wielka szansa, ze będą w tym tygodniu... :th: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chromowane lusterka i tylnie lampy- agro

kwestia gustu... :th:

p.s.

podpis pod Twoim (..::CZARNY::..) avatarem jest bardzo wymowny... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...