Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pajaczek na przedniej szybie


Romanek88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem otoz na mojej przedniej szybie w moim Audi zaulwazylem dwie male pajeczymki po stronie kierowcy i pasazera. Domyslam sie ze powstaly w skutek uderzenia jakiegos malego kamyczka z pod kol poprzedzajacego mnie auta. Pajeczynki sa wielkosci mniej wiecej 1cm na 1cm. Teraz moje pytanie czy oplaca sie oddac je do naprawy zeby jakos zrobili te odpryski by dalej szyba nie pekla (oby nie) czy raczej lepiej jest wymienic szybe na nowa? Prosze o odpowiedz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wymieniał z tymi pajączkami raczej nic ci nie poradzą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ci nie przeszkadzają w czasie jazdy chodzi oczywiście o widoczność to nic się z nimi nie powinno dziać i możesz z nimi jeździć dalej(no chyba że zauważysz że sie powiększają to już lipa). no i oczywiście musisz sie liczyć z tym że gostek przy przeglądzie może mieć wąty do takiej szyby a wtedy albo zmiana diagnosty albo szyby :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie zaszkodzi je zakleić :wink4: kolega w Passacie dwa lata tak jeździł i nic się nie stało. Nie ma co się od razu zabierać do nowej szyby, no chyba że będą się powiększać to wtedy już nic nie poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymieniaj szyby, szkoda kasy. Ja w poprzednim aucie przez 3 lata jeździłem nawierconą dziurą w szybie + klej do środka, do dzisiaj nic się nie dzieje. Tylko zrobił się inny pajączek :P ale tego już nie naprawiałem. U mnie taki zabieg 70zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam jaka to firma ubezpiczeniowa, bo było to 7 miesiecy temu.

Ubezpiecza szyby koszt około 40zł rocznie, bez ogledzin auta :> , ubezpieczasz, po miesiacy zgłaszasz i masz nową szybe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedż do szybiarza i niech Ci je sklei żeby dalej nie pękła szyba- ja u Mojej Żony tak w VW miałem wziął 50zł od peknięcia. minęlo 2l i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź i zaklej. Ja jeżdżę z tym już ponad 1,5 roku i jest ok. Jak nie będzie zrobione wielce prawdopodobne, że poleci dalej... Niektórzy dają nawet na klejenie gwarancje. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź na sklejenie, żeby bardziej nie poszło.

Ja przegapiłem kiedyś temat, pojeździłem kilka dni i z pajączka z zrobił się pająk z siecią. Trzeba było wymieniać całą szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...