Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Na co zwrócić uwagę przy kupnie a4 w automacie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oooo ale mnie zmartwiłeś.... myślałem, że będzie to jakiś czujnik z którym sobie poradzę "domowymi" sposobami... a tu taka lipa...

nie wiesz gdzie na śląski podpić z tym problemem ?

PS

to zdjęcie przedstawia jakiś sterownik który znajduje się w skrzyni ? bo na skrzynie mi to nie wygląda :D

Opublikowano

ale lektura ! dzięki wielkie za pomoc... nareszcie mam coś konkretnego.

skoro piszesz, że to steruje zmianą biegów, to może to być przyczyną moich problemów...

teraz tylko dobrego gościa od tego znaleźć !

serdecznie wszystkim dziękuję za pomoc i pozdrawiam !

Opublikowano

jeżeli chodzi o dobrego magika od automatów to najlepszy na śląsku jest ASB PALKA w Mysłowicach na ul. Rzemieślniczej. konkretny gość i ceny ma dobre. polecam

Opublikowano

ok to już coś dzięki ![br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 07:22_________________________________________________W piątek odstawiam auto do Mysłowic. Przez telefon wstępnie się dowiedziałem, że to konwerter... masakrator po prostu...[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 09:06_________________________________________________PS

Nie mamy tam jakichś zniżek klubowych ?

Opublikowano

Czesc,

Ile bierze ten gosc za naprawe konwertera?

Sokram

Opublikowano

* Tel.: +48 032 2991137

* Tel. 2: 502 172 307

* Fax: 032 299 11 37

Godziny otwarcia:

* Pn-Pt: 8:00 do 18:, Sob: nie pracuje, Nd: nie pracuje

Opublikowano

Czesc,

Ile bierze ten gosc za naprawe konwertera?

Sokram

powiedział, że najpierw to trzeba sprawdzić dokładnie co i jak, potem robi wycenę i ci naprawia jak się zgodzisz.

jak będę wiedział więcej to napiszę

Opublikowano

jak w passku robiłem konwerter o płaciłem 1600zł na gotowo

Opublikowano

audiczka odstawiona... ciekawe ile zabulę... siedzę kurde ze ściśniętym brzuchem.... i czekam na telefon...

jak w passku robiłem konwerter o płaciłem 1600zł na gotowo

robiłeś też u Pana Palki ?

Opublikowano

tak ja tylko u niego robie asb

Opublikowano

a akie miałeś objawy, że konwerter do wymiany ? Wiązało się to też z wymianą oleju itp?

Opublikowano

ja wymieniałem olej w passacie b5 w automacie a cakładałem felgi 18cali i sie z nim zgadałem o tym fakcie i polecił zmienic konwerter na mocniejszy bo skrzynka ma swoje latka i by ją te felgi zamordowały i zrobiłem konwerter i olej z filtrami i jeszcze jakis tam zaworek. 1600zł koszt całosci. po tej operacji po jakims roku zaczol dziwnie przełączać z 2 na 3 i pojechalem do niego i okazało sie ze sterownik sie posypał rozebrali skrzynke wysłali sterownik do wrocka i za trzy dni miałem już furkę do odbioru koszt reg sterownika z wymianą 1000zł a samą wymiane oleju i filtra liczył mi 400-450 zł. [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 22:22_________________________________________________wymiana konwertera oczywiscie ze wiąze się z wymianą oleju, ale mi mówił że jezeli olej jest zalewany niedawno to mozna go zalac spowrotem

Opublikowano

Dzwonili... 2600zł... co dokładnie było jeszcze nie wiem... jutro odbieram

Opublikowano

to daj znac koniecznie co i jak bo ciekawy jestem co tam robil jeszcze

Opublikowano

Odebrałem :)

Zrobione zostało:

- konwerter

- pompa oleju

- tłok forwardu

- zawór lock up

- uszczelniacz konwertera

- uszczelka pompy oleju

- uszczelka misy olejowej

- filtr oleju

- olej

Razem 2600zł

Jedzie jak złoto :D

Opublikowano

to wypas nie ma większego szczęścia jak sprawny automacik. wiem coś o tym. jak wyjechałeś z warsztatu i skrzynka chodzi jak marzenie to głupawy uśmieszek nie schodzi z gęby mimo wydanych pieniędzy heheh

Opublikowano

to wypas nie ma większego szczęścia jak sprawny automacik. wiem coś o tym. jak wyjechałeś z warsztatu i skrzynka chodzi jak marzenie to głupawy uśmieszek nie schodzi z gęby mimo wydanych pieniędzy heheh

dokładnie :)

teraz nawet całkiem inaczej zmienia biegi... zauważyłem na przykład, że jak zmieni na dwójkę to teraz potrafi na niej jechać przy 1300 obrotów, spokojnie i delikatnie... wcześniej trzeba było wyżej kręcić zdecydowanie.

Ogólnie zadowolony jestem... tylko ciekawi mnie czemu nie oddają starych części... mogli mi oddać konwerter na przykład... tak jak to jest w innych warsztatach

Opublikowano

Cena dość uczciwa. Konwertera nie oddają dlatego, że odsyłają na regenerację wyjęty z auta i dostają drugi już zrobiony, albo wkładają ten co był tylko po zrobieniu.

Opublikowano

dokładnie to jest ja z maglownicą regenerowaną, oddajesz swoją a dostajesz zregenerowaną. To życzę przyjemnej jazdy hehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.