Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6/B7] Obudowy lusterek "ala" S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z felgami bedzie sie komponowac

Opublikowano

z felgami bedzie sie komponowac

tylko, że fele waskipl ma dość ciemne... :mysli:

Opublikowano

Czy ja wiem.. :mysli: to bedzie jedyny element w takim kolorze.. :mysli:

wiec bedzie wyglądać troszkę lipnie :mysli:

Co innego z rameczkami .

A te lustereczka wcześniej były za 1200 zł :wink4:

Opublikowano

Widziałem na ebay'u Carbonowe nakładki więc do srebrnego by pewnie podeszły do Darkoz'a :)

Opublikowano

z felgami bedzie sie komponowac

tylko, że fele waskipl ma dość ciemne... :mysli:

dlatego piszę i pytam Was o zdanie :gwizdanie:

Opublikowano

waskipl ? :naughty:

Opublikowano
:embarrassed:
Opublikowano

Waski daruj sobie te lusterka , takie moje skromne zdanie :gwizdanie: nie będą pasowały do Twojej furmanku :decayed:

Opublikowano

Dokladnie... daruj sobie te lustra od RSa, bo bedzie festyn :)

Opublikowano

Jakby byly takie w kolorze.. :kox: albo czarne.. :kox:

Opublikowano

macie racje.. nadwozie nie moze byc w kolorze srebrnym

przemaluj auto i wtedy zaloz

bedzie kox :kox:

Opublikowano

Robert... a może chromy? :naughty::decayed:

Opublikowano

Widziałem na ebay'u Carbonowe nakładki więc do srebrnego by pewnie podeszły do Darkoz'a :)

pokaz carbonowe prosze ... daj linka :notworthy:

Opublikowano

powiem wam że te lusterka matowe co ma oniak i malik to szrot..ostatnio oniakowi zeszło połowe lakieru..i lusterka do wymiany a ma je jakoś od roku..in-pro górą..jeszcze nikomu się nie rozleciały..

Opublikowano

Waski daruj sobie te lusterka , takie moje skromne zdanie :gwizdanie: nie będą pasowały do Twojej furmanku :decayed:

OKI [br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 13:26 _________________________________________________

Robert... a może chromy? :naughty::decayed:

są piękne :polew: ale widziałem je po 350 zł :polew:

Opublikowano

Witam,

Ja przymierzam sie do instalacji swoich Ori lusterek w kolorze czarnym i moze zdecyduje sie na nakladki carbonowe ale sa bardzo drogie :(

Planuje zrobic cale auto "na czarno" - "black on black" :)

Link do aukcji:

http://cgi.ebay.de/NEU-AUDI-A6-A4-A3-Spiegelkappen-aus-Carbon-Kohlefaser_W0QQitemZ170241284379QQihZ007QQcategoryZ99047QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

0b2f1sq3.jpg

0b2f1sq3.b7a51a4480.jpg

607b1lj2.jpg

607b1lj2.c831a11960.jpg

0a4f1th3.jpg

0a4f1th3.d5c41b0444.jpg

Opublikowano

jakoś średnio to wygląda..basior olej sprawe z tym carbonem..

Opublikowano

Basior ale tylko MAT :) CZARNY MAT :kox:

Opublikowano

jakoś średnio to wygląda..basior olej sprawe z tym carbonem..

jakoś średnio to wygląda..basior olej sprawe z tym carbonem..

beztytuure9.png, 0b2f1sq3.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.