Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana wyświetlacza


dragon885

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem od niedawna posiadaczem a4 b5 z 95r. Auto przyjechało prosto od niemca i zapewne tam miało wymieniany wyświetlać FIS na pomarańczowy. Chciałem się dowiedzieć czy można go jeszcze raz wymienić ale na taki jak powinien być orginalny czyli czerwony i ewentualnie pie by mnie to kosztowało żebym nie przepłacił. Pozdrawiam Kamil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro działa to po co go wymieniać? :D Ja myślałbym nad tym dopiero jakby jakieś linie zaczęły siadać :) Ale rzecz gustu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze wyswietlacz ma podswietlenie w sobie choc moge sie mylic :polew: rozbieralem ostatnio swoj co prawda nowszy licznik z fis-em i nie bylo tam zadnych zaroweczek czy diod podswietlania fis-a ale jak juz wspomnailem rozpieralem licznik nowszy ktory ma juz diody podswietlajace a nie zarowki - w moim starym liczniku bez fis-a jest podswietlenie zaroweczkami...

Co do wymiany samego wyswietlacza poczytaj na elektrodzie jest cala instrukcja nawet jak wymienic fis-a - polaczenie z plyta

Ogolnie droga zabawa i trzeba naprawde fachowca z dziedziny elektroniki i dobrym sprzetem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diody podświetlające są pod wyświetlaczem, mogłeś ich nie widzieć bo są tam jeszcze dwie folie rozpraszające światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bin95 mozliwe ze masz racje... w sumie nie patrzylem przy rozkrecaniu za diodami tylko przygladalem sie polaczeniu wyswietlacz-plyta ale pod wyswietlacz tez zagladalem chyba :naughty: w kazdym badz razie duzo zabawy by sie dostac do wyswietlacza :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...