Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 B5 Sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprzęgło wygląda zacnie, cała reszta zresztą też. Docisk ma na prawdę grubą sprężynę, miodzio. A co to za materiał na powierzchni ciernej docisku?

Opublikowano
  • Autor

auto na weekendzie będzie strojone,

silnik jest już odpalony, dziś były ostatki w postaci podpinania wskazników i itp

do auta tymczasowo wpada zawieszenie AP a za jakiś czas TEIN, nowe felgi, nowy wydech, stabilizatory H&R, mocniejsze poduszki, podpory ...

dsc02164d.jpg

dsc02100j.jpg

Opublikowano

Pieknie to wyglada, kiedy auto wyjezdza na drogi ? :good:

Opublikowano
  • Autor

wykres jest finalnym ktory zostal w aucie : 435 ps i 577 Nm

max moc na 440cc wyszła 481 ps http://img687.imageshack.us/img687/1906/ajax2o.png

pewnie na 550cc byloby więcej

ajaxodjazd.png

Opublikowano
:kox: Przydalo by sie wrzucic filmik jak to jedzie :naughty:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pewnie już ładnie się odpycha :kox:

ale filmik by sie przydał :>

Opublikowano

Drogi SID-zie i jak została wyjaśniona sytuacja z fałszowaniem wykresu Ajaxowego sedana?

Opublikowano

Drogi SID-zie i jak została wyjaśniona sytuacja z fałszowaniem wykresu Ajaxowego sedana?

:blink:

Opublikowano

Norbi prowokujesz niepotrzebną kłótnię, na innym forum sprawa chyba została "dogłębnie" wyjaśniona :cool1:

Opublikowano
  • Autor

sprawa zostałą wyjasniona miedzy mna a firma.

obecnie siedzi w nim okolo 440ps i czekamy na powrót Patryka z Canady aby mogł go wystroic z Bobikiem w Jetroniku.

auto wczoraj dostalo wreszcie właściwy zderzak RS a dzis za okolo 30 min wlasnie jade zakladac nowe hamulce do niego,

dam pozniej foto relacje :)

Opublikowano

Norbi prowokujesz niepotrzebną kłótnię, na innym forum sprawa chyba została "dogłębnie" wyjaśniona :cool1:

No właśnie nie została dlatego pytałem, ale skoro SID-owi wyjaśnili to ok.
Opublikowano

wykres jest finalnym ktory zostal w aucie : 435 ps i 577 Nm

max moc na 440cc wyszła 481 ps http://img687.imageshack.us/img687/1906/ajax2o.png

pewnie na 550cc byloby więcej

Nie czytam innego forum, ale zastanawia mnie ten post. +45KM tylko na wtryskach? :mysli:

Opublikowano

ja czekam aż auto pojedzie tam gdzie miało jechać od samego początku i zobaczymy ile wypluje

Opublikowano

Taa szkoda mieszać, chłopaki z RS Service już wystarczająco namieszali :cool1:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj spędziłem 4 gdz na montażu hebli :-D

- zaciski Brembo 6-cio tłoczkowe malowane proszkowo

- klocki Pagid/Brembo

- tarcze 345 mm

- przewody GOODRIDGE w stalwym oplocie

Ajax odbiera jutro auto wiec droga powrotna to docieranie hebli :-P

tak było - hamulce seryjne okazały się "kupa"

dsc02420qz.jpg

zaciski - naklejki są tymczasowe i na sztuke :-D

dsc02419u.jpg

szkoda tego brudzić :-|

dsc02429p.jpg

no i gotowe ;-)

dsc02439g.jpg

a i wczoraj wpadł wreszcie właściwy zderzak ala RS

było z nim jazdy bo nic do sedana nie pasuje, pryśnięty jest tymczasowo czarnym matem i czeka na malowanie u malarza

zderz.jpg

Opublikowano

Wygląda zacnie :good: Ciężko się odpowietrza takie zaciski?

Opublikowano

Greg, no nie mów że nareszcie pomyślałeś o hamulcach... :gwizdanie: :tongue4::wink4:

Opublikowano

Greg, no nie mów że nareszcie pomyślałeś o hamulcach... :gwizdanie: :tongue4::wink4:

Hamulce będą większe, ale już nie w A4 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wygląda zacnie :good: Ciężko się odpowietrza takie zaciski?

są dwa odpowietrzniki w zacisku - jeden odpowiada jedej sekcji na storne

prosta sprawa

na dzień dzisiejszy heble powinny być dotarte :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.