Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mazda 323.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W piątek znalazłem mazdę 323. 10km ode mnie. Lekko uszkodzona, ale sprawna i jeżdżąca. Na gg się potargowałem, ale nie chciał zejść. Następnego dnia podjechaliśmy obejrzeliśmy i zaproponowaliśmy jeszcze lepszą (dla nas) cenę (bo już "nie byliśmy" tymi samymi co na gg :decayed: ). Gość miał się zastanowić do niedzieli, ale już po godzinie napisał smsa, że się zgadza. No to w auto i jazda. Tak to w skrócie wyglądało. A teraz konkrety o samochodzie:

Mazda 323 1993r 1.3 16v 75 koniuff, gotowych objechać nie jedno auto z silnikiem 1.6,1.8, to gwarantuję :naughty:

Waga samochodu: 955kg

Wyposażenie:

-wspomaganie

-el. szyberdach

-central zamek

-webasto (nie wiem czy jest reszta osprzętu czy tylko włącznik, bo nie działa i nie ma kabli)

-radio i 4 głośniki

-abs.

Jak na fotkach widać, uszkodzona maska i atrapa, oraz mocowania lampy prawej (zaspawane). I nie ma listwy na przednim prawym słupku (urwana) Ale to nie jest problem :cool1:

Narazie taka sesja podwórkowa, kołpaki przednie w garażu, bo nie pasują na te felgi a nie chciałbym zgubić w razie czego.

dsc01735855x641.jpg

dsc01737855x641.jpg

dsc01738855x641.jpg

dsc01740855x641.jpg

dsc01732855x641.jpg

Opublikowano

Nawet fajne wozidło, ja ostatnio kupiłem Escorta na dojazdy po mieście ale wstydzę się pokazać :bag:

Opublikowano

Dobijanie targu przez gg :D

Nawet ładna i czysta. Nie kwitnie jeszcze ? :naughty:

Opublikowano

Michu pucuj się tu ile dałeś za, nią szukam takiej małej pierdziwaki na dojazdy do roboty, bo szkoda mi mojej tłuc :wallbash:

Opublikowano

no to Michu mnie objeżdżasz ;(

Opublikowano

Michu pucuj się tu ile dałeś za, nią szukam takiej małej pierdziwaki na dojazdy do roboty, bo szkoda mi mojej tłuc :wallbash:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

slepy - dajesz 2 kafle i jest twoja :good:

ragga - kwitnąć nie kwitnie, tylko ostatni tłumik ulega biodegradacji :decayed:

a na gg to nie było dobijanie targu, tylko dogadanie ceny, za którą ewentualnie jakby mi wszystko pasowało, mógłbym ją wziąć :cool1:

Opublikowano

slepy - dajesz 2 kafle i jest twoja :good:

ragga - kwitnąć nie kwitnie, tylko ostatni tłumik ulega biodegradacji :decayed:

za dużo, jak na moje potrzeby, dzisiaj na spocie gadałem z kumplem, i jego znajomek kupił audi 80 b3, za 500zł z gazem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

i jego znajomek kupił audi 80 b3, za 500zł z gazem

no ale niektórzy twierdzą, że się nie da :decayed:

no ja nie mam gazu, a dałem trochę więcej. Ale szukałem audi, golfa, passata, astry, vectry, fiestę, escorta, civic, 323, e30 (e30 4d 2.0 + lpg w niebieskim metaliku, bardzo ładna - poszła mi z przed nosa.. 990zł byłą cena :naughty: ), e34 i innych takich dupowozów.[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 22:07_________________________________________________podłączyłem dziś webasto, bo znalazłem kostkę. niestety nie mam zielonego pojęcia jak je uruchomić :decayed:

jest tu ktoś obcykany, kto pomoże rozkminić mi prostokątny sterownik webasta? na necie nie mogę za bardzo nic znaleźć, a jak coś znalazłem to zero reakcji, a wyświetlacz działa i reszta funkcji..

Opublikowano

slepy - dajesz 2 kafle i jest twoja :good:

ragga - kwitnąć nie kwitnie, tylko ostatni tłumik ulega biodegradacji :decayed:

za dużo, jak na moje potrzeby, dzisiaj na spocie gadałem z kumplem, i jego znajomek kupił audi 80 b3, za 500zł z gazem :naughty:

kurfa, kupie od razu taka - kto ma ? :kox:

Opublikowano

musze sie zaczaic na taka fure, e30 bym nie pogardzil :decayed:

Opublikowano

Michu pucuj się tu ile dałeś za, nią szukam takiej małej pierdziwaki na dojazdy do roboty, bo szkoda mi mojej tłuc :wallbash:

Ostatnio wpadłem na podobny pomysł, serce mnie boli jak widzę, że auto w zimę się niszczy.

Ja bym kupił hondę :wink4:

Mazda mi w środku nie odpowiada, z zewnątrz całkiem przyzwoita.

Opublikowano
  • Autor

W ch***j duzo pala te Madzie..

właśnie.. myślałem, że tak z 5-7l będzie, a tutaj mi 7-8 wychodzi.. :wallbash:

no ale nic, zobaczę co będzie. Najwyżej wrzucę gazior, bo jeździ się naprawdę za***iście :wink4:

szczerze mówiąc mi się bardziej w środku podoba niż na zewnątrz :decayed:

e30 bym chętnie wziął, chociaż wolałbym jakiegoś mietka 190/124 :decayed:

Opublikowano

slepy - dajesz 2 kafle i jest twoja :good:

ragga - kwitnąć nie kwitnie, tylko ostatni tłumik ulega biodegradacji :decayed:

za dużo, jak na moje potrzeby, dzisiaj na spocie gadałem z kumplem, i jego znajomek kupił audi 80 b3, za 500zł z gazem :naughty:

kurfa, kupie od razu taka - kto ma ? :kox:

jakbym miał taką do kupienia, to biorę od strzała :naughty:, znajomek, kupił nie widziałem jej jeszcze ale podobno dość znośny stan :wink4:

Opublikowano
  • Autor

bez OT mi tu :rant:

Opublikowano

mażdża :kox::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj oficjalny raport spalania: 7.6l

powiedzcie mi - dużo głośniej będzie bez środkowego tłumika?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.