Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Do czego może być ta śruba?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam do Was pytanie. Wczoraj jak byłem na przeglądzie to pomiędzy dolnymi osłonami silnika wystawała mi taka śruba:

image.jpg

trzeba kliknąć na fotkę, bo się nie pokazuje cała śrubka.

Czy wiecie może od czego ona mogła być.

Długość to 12cm i jest na torxa.

P.S. mam nadzieję, że takie pytanie może być w tym dziale, ale jeśli w dziale np. części to proszę o przeniesienie moje wątku do odpowiedniego :hi:

P.S.1 wypadła z komory silnika takiego jak mam w swoim opisie tj. 2.0 TDI BLB

Podziękował.

Opublikowano

wg mnie ta śruba jest do mocowania przedniego zderzaka, pewnie teraz trzyma się tylko na jednej śrubie

Opublikowano
  • Autor

Chyba nie, bo w B7 zderzak mocowany jest na 4 śruby(po 2 na bok (oraz kilka plastikowych spinek na górze)) i są one dość krótkie, wiem bo sam kiedyś musiałem zdemontować zderzak jak wymieniałem żarniki w xenonkach.

Opublikowano

A czym jest montowana belka pod zderzakiem ta aluminiowa .Może to od niej śruba :mysli:

Opublikowano

na pewno nie jest śruba mocująca zderzak ani belkę zderzaka, wygląda na szpilkę głowicy :mysli:

Opublikowano

Napisz jakiej średnicy jest ta śruba 6,8,10 czy może 12 wtedy będzie łatwiej rozwiązać zagadkę.

Opublikowano

na pewno nie jest śruba mocująca zderzak ani belkę zderzaka, wygląda na szpilkę głowicy :mysli:

oj chyba nie http://moto.allegro.pl/sruba-sruby-glowicy-szpilka-vw-audi-nr-049103385-i1460656794.html#gallery chociaz z drugiej strony bardzo podobna

Opublikowano

Nie wiem jakiej jest średnicy ale jak jest to 5 lub 6 to taka idzie do EGR.

Opublikowano
  • Autor

Śruba ma 5mm średnicy. Zastanawiam się, czy może jest od alternatora, bo chyba podobnymi jest skręcana obudowa?

Opublikowano

Jak ma 5 mm to taka też idzie do EGR.

Opublikowano
  • Autor

Przepraszam za głupie pytanie, ale czy będzie widać od góry, czy jej tam brakuje, czy gdzie tego szukać, bo ja całkowity laik w tych sprawach jestem?

Opublikowano

Z góry jej raczej nie zobaczysz, musisz zrobić sobie dostęp do niego tak jak byś chciał go zdemontować. Zdejmij pokrywę silnika ,odepnij rurę od EGR i szukaj śrub w nim , pamiętam że dostęp jest trochę utrudniony . Ale nie tak żeby tego nie zrobić. Rok temu czyściłem EGR ale mało z tego pamiętam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.