Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] A4 B7 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zderzak u lakiernika w przyszłym tygodniu montaż^^

Opublikowano

No to masz tydzień w napięciu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

No tak z leksza ^^

Jeszcze lampy dam w tym tygodniu do rozklejenia i matowienia i mam już kompletny przód :)

Opublikowano

masz samopoziomowanie w Bixach? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Wiesz ,że nawet nie wiem

Opublikowano

A bixy montowałeś sam?

Opublikowano

ŁAdnie z modami idziesz, podsufitka i zderzaczek pierwsza klasa. Może grill od s4 albo rs4 :mysli:

Powodzenia

ps. Jeszcze boczne poszycie słupka białe zostało na zdjęciu :kox: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A bixy montowałeś sam?

Nie były już jak kupiłem auto,Ale raczej nie są samopoziomujące ani tym bardziej skrętne :)

ŁAdnie z modami idziesz, podsufitka i zderzaczek pierwsza klasa. Może grill od s4 albo rs4 :mysli:

Powodzenia

ps. Jeszcze boczne poszycie słupka białe zostało na zdjęciu :kox: :gwizdanie:

Wiem zostały nie dostałem ich jak kupiłem pod sufitke.

myśle żeby je może czymś zabarwić na popielaty.

Grill zostanie taki jak jest na fotce tylko z czarnym plastikiem na rejestracje :)

Opublikowano

funkcję skręcania mają tylko niektóre xenony, ale samo poziomowanie jest w każdym aucie z xenonami montowanymi w fabryce, także jak są ori to musisz je mieć :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mówiąc były Źrebak wymienił żarówkowe lampy na bi-kenony[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 22:42_________________________________________________Zderzak zamontowany :D 1 strona foty ^^

Nie pasował trzeba było przerabiać trochę zderzak i przód :/

Opublikowano

to teraz pora na białe kierunki :naughty:

Opublikowano

Jest konkret :kox: , zlikwidowałbym tylko ten pion chrom w grillu całkiem ,tylko OOOO srebrne zostawił

Opublikowano

Dobra robota! Dawaj wiecej fotek

Opublikowano

Mówiąc były Źrebak wymienił żarówkowe lampy na bi-kenony[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 22:42_________________________________________________Zderzak zamontowany :D 1 strona foty ^^

Nie pasował trzeba było przerabiać trochę zderzak i przód :/

co musiałeś przerabiać ?? bo niedługo mnie czeka montaż

Opublikowano
  • Autor

Mówiąc były Źrebak wymienił żarówkowe lampy na bi-kenony[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 22:42_________________________________________________Zderzak zamontowany :D 1 strona foty ^^

Nie pasował trzeba było przerabiać trochę zderzak i przód :/

co musiałeś przerabiać ?? bo niedługo mnie czeka montaż

Pierwsze musisz klakson przerobić rozwiercić nity lekko zagiąć uchwyt i dać od strony wewnętrznej bo haczy

Po drugie w zderzaku musiałem poucinać parę plastików bo zawadzały

I po trzecie wlot to intercoolera ściąć gumę bo jest całkiem inna

Kierunki podstawa białe ;) i przy okazji matowienie lamp ale to jak będę wymieniał żarówki co nadejdzie niebawem bo już błyskają

Co do chromu to jeszcze się nad tym zastanawiam

Opublikowano

wywal pionowe chromy z grilla i będzie OK

Opublikowano
  • Autor

Porobię fotki na dniach to powrzucam :)

Co myślicie o zmianie wydechu jakieś końcówki czy coś?

Opublikowano

Spoko furencja;d sorki kolego, że zapytam, czy tą :a4fan: kupiłeś może w rudzie śląskiej??

Opublikowano
  • Autor

Nie nie o wiele dalej ;)

Opublikowano

dokładnie, to jest fura z pomorza ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.