Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Gaz z allegro


RafuZG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie ile by mnie wyszła sekwencja z allegro jeżeli bym kupował odzielnie wszystkie części, mój silnik to 1.8 125km, i ile za założenie by zawołał gazownik? Czy to się wogle opłaca? nie chodzi mi o najdroższe części ale o średnie z którymi auto będzie śmigac bez problemów większych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie ile by mnie wyszła sekwencja z allegro jeżeli bym kupował odzielnie wszystkie części, mój silnik to 1.8 125km, i ile za założenie by zawołał gazownik? Czy to się wogle opłaca? nie chodzi mi o najdroższe części ale o średnie z którymi auto będzie śmigac bez problemów większych

wejdz na allegro wybierz jaki zestaw CIe interesuje dodaj do tego koszty zalozenia + butle+ wielozawor+ przewody+miedz+ opaski + inne... i Ci wyjdzie mniej wiecej koszt...

przed zakupem najpierw obdzwon gaziarzy czy wogole beda chcieli robic na Twoich czesciach...

druga sprawa... zakladajac gaz na czesciach gaziarza dostajesz na to gwarancje... oddajac auto prawidlowo pracujace na benie chcesz zeby tak samo pracowalo na lpg....

jezeli zalozysz na swoich czesciach a z autem cos sie stanie... zawsze mozesz dostac odpowiedz ze to wina ktorejs z Twoich czesci a nie ich montazu... i wtedy pojawiaja sie schody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle sie nie opłaca

o niebo lepiej juz kupic przez allegro taka usługe

znajdz ogłoszenie z allegro najblizej Twojego miejsca zamieszkania

podjedz do goscia i sie ugadaj, na pewno Ci odpusci bo nie bedzie musiał

płacic prowizji dla allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem w 2 autch takie zestawy i było warto, z gwarancja na czesci nie ma problemu jak padła listwa wtryskowa odesłałem i wymienili bez szemrania i jakis dodatkowych papierów ( gdzie i jak było montowane). Napewno taki zest wychodzi taniej niz u gazownika a koszt montażu to około 400-500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kupisz zestaw i dasz do założenia w zakładzie to nie ma problemu, dostajesz papier o montazu + dokumenty od butli i mozna isc do wydziału komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jakiej podstawie montażysta instalacji stwierdza, ze instalacja jest nowa a nie uzywana.Organoleptycznie? czy kupujac nowa instalacje dostaje sie jakis dokument, ktory trzeba mu przedłozyc zeby wydal homologacje, bo z tego co zrozumialem, oni ją wydają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na podstawie dokumentów na przykład, albo widać po częściach czasami że nie które nie są nowe ale gazownika to nie obchodzi chodzi o wbicie w dowód, nie obchodzi mnie to za bardzo bo napisałem że PRAWNIE jest zabronione a czy ktoś sobie zakłada do siebie z innego pojazdu to mnie to szczerze wali, bo sam bym założył jakąś używaną sekwencje, a gazownika znam który by mi to załatwił a wbić ten gaz do dowodu też zaden problem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sobie liczyłem, stag 200 + butla toroidalna + wielozawór z wlewem gazu 1000zł (wszystko nowe). Czyli z ich strony miedź i gumowe węże pod maskę. W krakowie koleś oferuje sekwencje za 1800zł. Nie orientujecie się ile gaziarze wołają za montaz wlasnego zestawu? Muszę pojezdzic i popytac, a ostatnio coś krucho z czasem u mnie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w okolicy nie masz zakladu jak cos to ugadaj sie ze mna ja jade w marcu pod koniec do goscia do wrocka zaklada lpg za***isty gosc juz kolo 10 lat i nie mial zadnej skargi tyle ze instalaka elpigaz do V6 4 kola wiec wiesz no duzo ale warto niestety co dobre kosztuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko mysle ze lepiej jechac do kogos kto ogarnia temat ja jade az do wrocka bo u mnie nie ma zadnego polecanego zakladu pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydział Komunikacji w Urzędzie Miasta prosił mnie o fakturę za instalację gazu. Tylko nie wiem czy chodziło o części czy o robotę. Inaczej nie wbili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka zgubiła homologacje na butle (bo to jest najważniejsze w całej instalacji) i nie mogła dostać przeglądu. Pojechała do gazownika który wystawił homologacje na butle i miala problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka zgubiła homologacje na butle (bo to jest najważniejsze w całej instalacji) i nie mogła dostać przeglądu. Pojechała do gazownika który wystawił homologacje na butle i miala problem z głowy.

tylko ze homologacje na butle wystawia producent a nie gazownik...

jezeli zagubiona zostala homologacja butli kontaktujemy sie z producentem podajemy dane ktore wybite sa na butli placimy ~50zl i producent butli przysyla nam kopie homologacji zbiornika.

homka na butle potrzebna jest przy przegladzie natomiast do zarejestrowania lpg potrzebna jest faktura + swiadectwo homologacji na instalacje + homologacja butli (z tym ze ostatnio w krk hoologacji na butle babka nie potrzebowala)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...