Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VAG 208.1 -Inspekcja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie, czy ktoś mógłby mi udzielić szczegółowych wskazówek jak za pomocą VAG-a 208.1 skasować Inspekcję. Niechciał bym czegoś spiep***ć. Pozdrawiam [email protected]

Opublikowano

A nie da sie tego skasowac z "deski rozdzielczej"?

Opublikowano
  • Autor

W młodszych rocznikach podobno sie da, a w starszych trzeba kompem...

Opublikowano

w miom nie można z deski bo 95, ale u ciebie powinno pójść, próbowałeś?? jak nie pójdzie to masz procedure z adresami w vag, ja kasowałem za pomocą Vag Com 3011 i poszło, oczywiście troche wiecej podciągnełem co by za szybko nie wyskoczyło, daj znać

inspekcja za pomoca Vag Com:

[select]

[17 - Instruments]

[Adaptation - 10]

1995-1997 (i część 1998):

kanał 05 – dystans do zmiany oleju – w tysiącach kilometrów. (15 000 km)

kanał 06 – dystans do “In-1 Service” – jednostka: 1000 km (standardowo 24)

kanał 07 – czas do “In-1 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 36)

“In-1 Service” pojawia się po przebyciu odpowiedniej odległości lub po czasie w zależności co upłynie pierwsze.

Kanał 08 – czas do “In-2 Service” – jednostka: 10 dni (standardowo 72 – czyli 720 dni = 2 lata)

1998 i nowsze:

kanał 02 – wartość 0 kasuje wskazania.

Opublikowano
A nie da sie tego skasowac z "deski rozdzielczej"?

Z tego co pamiętam to z deski da się kasować dopiero od 98r

Opublikowano
  • Autor

Dzięki serdeczne za cenne wskazówki, jutro biorę sie do zabawy VAG-iem...

Opublikowano

pójdzie, napewno :lol:

Opublikowano
  • Autor

Dark79 cos jest nie tak, własnie wróciłem z samochodu i niestety nie udało mi sie skasować Ins-1 Vagiem, coś muszę robić nie tak, ale co??? Podłączyłem VAG-a zrobiłem test kompatybilności, wyszedł Ok. Wszedłem w 17 Wskażniki, potem 10 Adaptacja, wybrałem 06 wpisałem 24 zatwierdziłem, zamknąłem program. Wyłaczyłem zapłon, właczyłem i niestety dalej wyswietla mi sie In I. Powiedz mi co robie nie tak. Próbowałem jeszcze raz przyciskami z deski, również nic. :(:(:(

Opublikowano

tam po wpisywaniu wartości miesiecy daj test i zobacz czy sie przyjmie ta wartość, jak nie to próbuj z innymi wartościami, u mnie sie udało wiec u ciebie powino też, a z deski to chyba raczej nie da rady, daj znac jak poszło , a i zobacz wszystkie kanały od 05 do 07

Opublikowano
  • Autor

Ta opcja -Test jest na tej samej stronie gdzie wpisuje wartość kanału? Czy gdzies wczesniej???

Opublikowano

teraz nie pamiętam dokładnie ale tam było okienko do wpisywania wartości i obok powiniem byc przycik TEST i po naciśniecu albo zatwierdzał albo nie, ale do Insp-1 masz dwa okienka 06 i 07 czas i dystans, wpisz nowe wartości w obydwóch kanałch i w tedy zobacz

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie sie uporałem z tą Inspekcja-I wpisałem wartosci w 07 kanale i pomogło.. :lol::lol::lol:

Opublikowano

i chyba pierwszy sukces u nas forum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć. Ja mam a4 dopiero od stycznie i wszystko dopiero poznaję (ze Szwajcarii). U mnie jest In-I. Czy muszę to skasować? a jeżeli nie skasuje to czy coś sie stanie?

Opublikowano

Cze. Kasować niemusisz. Nic się niedzieje,oprócz tego że trochę denerwuje.

Jak będziesz kiedyś podpinał pod kompa to skasuj przy okazji.

Opublikowano

Dzieki vinc. A In-2 to kolejny termin jakiegos przegladu?

Opublikowano

Tak to tez kolejna informacja o przegladzie.Mnie to juz denerwuje od roku ale nie mam gdzie podpiac kompa i tak sobie jezdze dobrze ze to szybko gasnie :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Tak to tez kolejna informacja o przegladzie.Mnie to juz denerwuje od roku ale nie mam gdzie podpiac kompa i tak sobie jezdze dobrze ze to szybko gasnie :D

Jak chcesz to moge Ci pomoc zrobić sobie interfejs i sofcik podesłac i będziesz sobie kasował kiedy chcesz ;)

Mam jeszcze pytanko:

- oil to wiadomo --> wymiana oleju

- in-1 --> jakiś przegląd? jaki?

- in-2 --> jakiś przegląd? jaki?

Muszę zmienić olej i będę to robił na dniach jak się załatwi olej sam ;)

Tak więc nie chce narazie kasować inspekcji.

Sytuacja wygladała tak, że najpierw zapalał się oil teraz już się nie zapala ale jest in-1.

Wie ktoś za co są odpowiedzialne poszczególne przeglądy?

Opublikowano
Mam jeszcze pytanko:

- oil to wiadomo --> wymiana oleju

- in-1 --> jakiś przegląd? jaki?

- in-2 --> jakiś przegląd? jaki?

kontrolka OEL zapala się co 15 tyś kilomtrów

in 1 co 30 tyś mały przeglad

in 2 co 60 tyś duzy przeglad

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

hej

to teraz ja

mi pali sie inspekcja 2

moje A4 to koniec roku 97

jak to skasować :?:

mam VAGa 208.1 czy moze jakos z "deski" da sie :?:

tylko jak :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.