Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Felgi 17


pampek177

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie mam problem dylemat kupiłem a4b5 2000rok po liftowa wersja stoi ona na 16 calowych felgach nie znam szerokości felgi 205x55x16 auto jest na sportowym zawieszeniu takie juz kupiłem . tu zaczyna sie problem auto siedzi troszkę za nisko z przodu z tylu nie ma w sumie problemu i mój pomyśl polega na tym ze chciałbym kupić kola w rozmiarze 17" z oponami. szerokość nie wiem jaka wysokość 50 czy auto wtedy pójdzie choć trochę w gore czy prześwit miedzy miska oleju a podlotem zwierzy sie proszę o opinie zdaje sobie sprawę ze temat dziwny ale nie chce zmieniać zawieszenia bo dobrze mi sie jedz. proszę o podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby auto poszło wyżej musiałbys na 17 założyc opone o profilu 55. A nawet nie wiem czy by nie tarło wtedy gdzieś. No i licznik bedzie bardziej przeszukiwał. I ogólnie bedzie do bani..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiednik 16 205 to 225/45/17 ewentualnie możesz dać 215/50/17 ale to zależy jaką będziesz miał szerokość felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205/55 na 16' to standard rozmiar w b5, odpowiedniki 205/50 albo 225/45 w 17'. Wtedy wysokosc bedzie niemal identyczna. Jesli chcesz zeby bylo troszke wyzej w gre wchodzi albo 235/45 albo 215/50. Nic nie powinno ocierac przy et 35-45 i 7-8' felgach, chyba ze masz na prawde syta glebe w co watpie, bo nie stalby teraz na 205/55 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego ty wiecej chcesz? hehe Wyjscia sa 2, zakladaj kapcie 235/45 albo 215/50 na felgi 17 to bedzie ciut wyzej, a jak nie to zmien zawias ;) Podejzewam ze masz jakiegos kita 40/40 to Ci sie to pomiesci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy większym kapciu to 17 straci swój urok...

Teoretycznie wielkość koła powinna pozostawać taka sama. Zakładasz większą felge- to opone o niższym profilu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...