Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tajemnicza litera E na wyświetlaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam a4 1,9 TDI 110 z 1998 mam pytanko na wyświetlaczu < tam gdzie pokazuje temperature > wyświetla mi się co jakiś czas literka E co to znaczy czy mam jakąś awarie czy to coś grożnego proszę o pomoc dzięki

Temat poprawiony
[cayenne]

Opublikowano

Zrób fotkę tego wyświetlacza

Opublikowano

pewnie wyswietla mu sie sniezynka ostrzegajaca ze na zewnatrz jest zimno :>

Opublikowano
  • Autor

nie mam jak zrobić zdięcia nie wyświetla mi się gwiazdka od temperatury tylko E kiedyś wyświetliło mi się serwis oil to akurat wiem co znaczyło a teraz to E coś się pod tym kryje może znowu przegląd czego tego właśnie chciałbym się dowiedzieć

  • 2 lata później...
Opublikowano

Odświeżam. Szukajka znalazła mi tylko ten temat o literce E więc ponawiam temat i pytam od czego mi ta literka świeci??

Opublikowano

Moment czy ty piszesz o FIS'e czy licznik bez FIS ? Przecież temp. w liczniku bez FIS jest wyświetlana gdzie indziej niż INSpekcja Olejowa ? Inspekcja Olejowa w miejscu przebiegu km a temp. zewnętrzna na środku licznika i tylko temp. na tym wyświetlaczu ma prawo się wyświetlać.

Ale ty chyba faktycznie piszesz o liczniku z FIS.

Opublikowano

Moment czy ty piszesz o FIS'e czy licznik bez FIS ? Przecież temp. w liczniku bez FIS jest wyświetlana gdzie indziej niż INSpekcja Olejowa ? Inspekcja Olejowa w miejscu przebiegu km a temp. zewnętrzna na środku licznika i tylko temp. na tym wyświetlaczu ma prawo się wyświetlać.

Ale ty chyba faktycznie piszesz o liczniku z FIS.

Bez FISa. Na środku w dolnej linijce. niekiedy pojawia się odczyt z temp. a większość czasu świeci literka E

Opublikowano

Bez FISa. Na środku w dolnej linijce. niekiedy pojawia się odczyt z temp. a większość czasu świeci literka E

Skoro temperatura wyświetlana jest tylko czasami mimo, że powinna być pokazywana cały czas, to może rzeczywiście to "E" znaczy "ERROR"... :mysli:

Sprawdzałeś czujnik temperatury?

--

Pozdrawiam.

Sławek

  • 4 lata później...
Opublikowano

odświeżam temat mam ten sam problem a nie mogę znaleźć odpowiedzi. Jeśli ktoś wie co to oznacza prosiłbym o post.. Pozdrawiam

  • 6 lat później...
Opublikowano

Witam, przepraszam że odkopuje ten temat ale właśnie w moim A4 B5 1.9tdi AHH 90km z 00r pojawiła się właśnie ta literka E na fisie. Niedawno został wymieniony aku, auto więcej stoi niż jeździ, jest tylko przepalane przez teścia w Polsce.

 

Może ma ktoś jakiś pomysł, w internecie oprócz tego tematu u Was na forum, nie ma nic, kompletnie nic. 

 

Proszę o pomoc forumowiczów 

Załączam zdjęcie :

IMG-20220206-WA0000.jpg

Opublikowano

Nie jest to przypadkiem kompas ?

Opublikowano
5 godzin temu, Robero321 napisał:

Nie jest to przypadkiem kompas ?

Nigdy wcześniej przez 9lat nic takiego się nie pojawiło, dziś po raz pierwszy, zaraz po odpaleniu 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ta literka "E" oznacza błąd czujnika temperatury zewnętrznej, padnięty czujnik lub gdzieś przetarty przewód w ostateczności przy braku wskazania warto sprawdzić wtyczkę 10pin za licznikiem.:thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.