Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.6] Avancik 2.6 v6 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witka ... jestem w klubie od jakiegos czasu ale dopiero teraz dodaje pare fotek mojej A czworeczki ... pozdrowionka dla reszty klubowiczow.

1.jpg 2.jpg 3.jpg

4.jpg 5.jpg 6.jpg

7.jpg 8.jpg 9.jpg

10.jpg 11.jpg

... dalej w planach przyciemnic troszke szybki i ewentualnie swiatelka na przod po lifcie :)

Opublikowano

Bardzo ładne cztery kola OOOO

Opublikowano

ładna jak wszystkie A4 :mrgreen: powodzenia w dalszych zmianach!

Opublikowano

Fajnutka, moim zdaniem odpusć sobie szyby a najpierw zmień lampy..... pozdr

Opublikowano
  • Autor

no dzieki :)

[ Dodano: 2006-09-03, 22:19 ]

jezeli chodzi o lampy orientujesz sie moze jaki to jest mniejwiecej koszt?

Opublikowano
no dzieki :)

[ Dodano: 2006-09-03, 22:19 ]

jezeli chodzi o lampy orientujesz sie moze jaki to jest mniejwiecej koszt?

ja za Swoje nówki orginalne Valeo zapłaciłem po 300 zł sztuka ale wiesz miałem ceny promocyjne :) ale zobacz na allegro koszt ok 380 zł szt a używaka ok 200-250 zł

Opublikowano
  • Autor

wlasnie przegladam na allegro i cos by znalazl :)

Opublikowano

bardzo ladna

Opublikowano

Ładna, srebrna, wieksze fele do tego i bedzie oki :razz:

Opublikowano
  • Autor

Nasti masz moze gaz wsadzony? jak tak to jak to wyglada u Ciebie ze spalaniem?

[ Dodano: 2006-09-03, 23:13 ]

a co do felg to mam 16-tki ale jakas ladna 17-tke tez nie zaszkodzi :)

Opublikowano

avant to avant, reflektory i fele i będzie miodzio :cool:

Opublikowano

Nie ma jak avancik ładne fele pozdr

Opublikowano

Nasti masz moze gaz wsadzony? jak tak to jak to wyglada u Ciebie ze spalaniem?

tak mam gazik. sekwencja ELPIGAZ

gaziku wciaga mi max 17l w trasie przy w miare spokojnej jezdzie zchodze nawet do 11l

Opublikowano

Ladna furka :wink:

ja za Swoje nówki orginalne Valeo zapłaciłem po 300 zł sztuka ale wiesz miałem ceny promocyjne ale zobacz na allegro koszt ok 380 zł szt a używaka ok 200-250 zł

_________________

no to ładnie przeplaciles :mrgreen: ja za valeo orginal 2 szt. z silniczkami i zarowkami zaplacilem 350zl a Ty za jedna tyle :mrgreen:
Opublikowano

po prostu piękny bo to w końcu srebrny Avant :mrgreen:

miałem też 2.6 V6 w C4 z aftomatem

co lepsze był to gaz zwykły i działało aż miło (nie jak wszyscy gadali że zwykły gaz nie będzie dobrze działał oraz o wybuchach kolektora)

spalanie po mieście z klimą do 20l, na trasie do 12l

Opublikowano

Ja spalanie gazu mam nieco :twisted: mniejsze, a Kolega RaCZeK ma bardzo ładnego Avancika.

P.S. Blachy takie jak moje więc mini-spocik murowany :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

no to czyli ze spalaniem wszystko w normie bo mi po miescie w okolicach 16 a na trasie 12 ... dodaje jeszcze fotke serduszka mojego avancika :)Obraz015.jpg

Opublikowano

mi sie te fele bardzo podobaja...a mozna dostac rowniez identyczne 17" :mrgreen:

Opublikowano
mi sie te fele bardzo podobaja...a mozna dostac rowniez identyczne 17" :mrgreen:

wlasnie te 17" mi np. sie nie podobaja, sa jakies nieproporcjonalne :/ moze mi sie tak wydaje, w kazdym razie wole 16" (a najchetniej jakies ladne 18 :D ).

np tutaj: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1316657 . wg mnie ramiona powinny byc ciensze (wydaja sie grubsze niz w 16") a czesc srodkowa powinna byc mniejsza (wydaje sie wieksza :) ).

BTW: cos mocnawy ten silnik :lol: i z automatem :lol: :lol:

Opublikowano
  • Autor

z automatem? eee nie nie manualek :) a poza tym Murzyn masz przeciez taki sam silnik nie?

[ Dodano: 2006-09-05, 22:14 ]

sorry nie Murzyn tylko pet3r

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.