Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak założysz gaz to ja cie nie znam :naughty:

Opublikowano

pikne autko :) Rob przymiarke felunku, bo sam jestem bardzo ciekaw jak bedzie wygladac!

Opublikowano
  • Autor

pikne autko :) Rob przymiarke felunku, bo sam jestem bardzo ciekaw jak bedzie wygladac!

oponki powinny być jutro, więc mam nadzieję pochwalę się fotkami :>

Opublikowano
  • Autor

czekamy na foty :good:

pogoda pokrzyżowała plany zdjęciowe ale opon i tak jeszcze nie ma, to do jutra czekamy :)

jak do tej pory to dodałem siatke ori do bagażnika :polew:

Opublikowano

ładne auto, ale kolor paskudny :decayed:

Opublikowano

a co do gazu to duzo stron jest na forum i z tego co wiem to radza sobie bardzo dobrze na sekwencjach

Opublikowano

Bronek, nawet się nie zastanawiaj nad gazem, a Ci którzy są przeciwnikami niech dalej płaczą przy dystrybutorze :decayed:

Powodzenia w modach :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dzięki, trzeba ukrócić ten złodziejski proceder rządu (akcyza na PB95) :evil:

Opublikowano

Ja zawsze lałem 98, więc teraz prawie 5.50 zł za litr... 55 litrów zbiornik, tankujesz do pełna i jest 300 zł, zrobisz około 500/550km

a gazik? tankujesz 52 litry za 120 zł i robisz 450km :decayed: a nawet nie wiesz że jeździsz na gazie :rolleyes:

tak więc, nie warto patrzeć na innych, warto założyć DOBRĄ instalację i cieszyć się jazdą

Opublikowano
  • Autor

Pucek, ale ty "program" robiłeś przed gazem czy po?

Opublikowano

Pucek, ale ty "program" robiłeś przed gazem czy po?

Wszystko przed, potem instalacja, aha, jak będziesz zakładał instalację to załóż od razu mocniejszą żeby właśnie np. po grzebaniu w silniku można było dalej na niej śmigać, ja np. mogę zrobić do 300 koni i to mi pojedzie na gazie :)

Opublikowano
  • Autor

Pucek, ale ty "program" robiłeś przed gazem czy po?

Wszystko przed, potem instalacja, aha, jak będziesz zakładał instalację to załóż od razu mocniejszą żeby właśnie np. po grzebaniu w silniku można było dalej na niej śmigać, ja np. mogę zrobić do 300 koni i to mi pojedzie na gazie :)

Tak właśnie myślałem zrobić, większy reduktor i wtryski powinny wystarczyć z tego co czytałem..[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 18:23_________________________________________________Aktualizacja wątku, przyszły opony i długo oczekiwane felgi znalazły na aucie swoje miejsce :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No fajnie, fajnie, tylko te felgi na aucie przypominają troche kołpaki, duże kołpaki ale jednak :kox:

Opublikowano
  • Autor

No fajnie, fajnie, tylko te felgi na aucie przypominają troche kołpaki, duże kołpaki ale jednak :kox:

Już mnie doszły takie opinie ale jednak to alu :polew:

Jestem z nich zadowolony :wink4:

Opublikowano

No fajnie, fajnie, tylko te felgi na aucie przypominają troche kołpaki, duże kołpaki ale jednak :kox:

Ale tylko na zdjęciu na żywo to :gwizdanie:

Opublikowano

a mi tam podobaja sie te felunie :naughty:

naprawde mi sie podobaja :decayed:

a ta sQrka w srodQ :slina:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Update:

Dołożyłem ręczny w skórze.

W sobotę czeka mnie polerka lakieru :>

a we wtorek instalacja LPG - zobaczymy :decayed:

Opublikowano

ładny kolorek...ten sam lakierek co na mojej :naughty:

do tej felgi to koniecznie gleba i będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

ładny kolorek...ten sam lakierek co na mojej :naughty:

do tej felgi to koniecznie gleba i będzie :kox:

Też masz LZ5T ? Ja się zawsze spotykam z LZ5K jak na złość.

A do tej felgi oto -1BE wystarczy,

jakbym ładował 18" to trzeba by było coś bardziej obniżającego założyć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.