Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8T Q] Mój kot :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

watpie czy powiekszy to zdjecie idealnie :)

Wystarczyło by pomniejszyć bo rozdzielczość tego zdjęcia to 1280x960 :wink:

nie wazne, w kazdym razie jak dla mnie mozliwosci techniczne dostepnego na rynku sprzetu sa zbyt male zeby stwarzac zagrozenie tego typu :)

Opublikowano

Auto robi wrazenie :) Dirty8 jaki to jest rozmiar felg? 18''? Wlasnie sie przymierzam w koncu do zakupu kolek i mam na oku 18'' OZ SUPERTURISMO ( taki wzor http://www.tuningbaja.pl/sklep/?search=3551 ), boje sie tylko, ze zabije zawieszenie po 1000 km :/

Opublikowano
  • Autor
Auto robi wrazenie :) Dirty8 jaki to jest rozmiar felg? 18''? Wlasnie sie przymierzam w koncu do zakupu kolek i mam na oku 18'' OZ SUPERTURISMO ( taki wzor http://www.tuningbaja.pl/sklep/?search=3551 ), boje sie tylko, ze zabije zawieszenie po 1000 km :/

Felgi wybrałeś naprawdę extra , zawsze sie wpatrywałem w te rajdowe oz-etki, jeszcze ten kolor!!! wypas pełen !! Ja mam 18-stki i powiem ci ze myślałem, ze będzie o wiele gorzej. W połączeniu z seryjnym zawiasem nie ma tragedii. W Świnoujściu drogi liche , krawęzniki za wysokie no i niestety ale trzeba na kazdym kroku o tym pamiętać ze ma sie takie kółka.

W kazdym bądz razie polecam 18 !!!

Pozdrawiam

Opublikowano

A co tam raz sie zyje:) Dzisiaj albo jutro jade po nie. Raz juz mialem takie felgi (ale mniejsze)w passacie i wygladaly naprawde super. Dzieki za info, pozdro ;)

Opublikowano
Auto robi wrazenie :) Dirty8 jaki to jest rozmiar felg? 18''? Wlasnie sie przymierzam w koncu do zakupu kolek i mam na oku 18'' OZ SUPERTURISMO ( taki wzor http://www.tuningbaja.pl/sklep/?search=3551 ), boje sie tylko, ze zabije zawieszenie po 1000 km :/

moja niunia turla wlaśnie takie fele,

mam siedemnastki,tylko ze juz troszke zniszczone,

na wiosne bede je robił i chyba bede je chromował

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajna, mam taką od roku - super... połączenie 1,8 T z 4x4 powoduje że

czekam z niecierpliwością na zimę ...

Opublikowano

Bardzo fajna czwórka :wink: A dzięki tym felgom wygląda troszke na sportowo :smile:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam

Dorzucam kilka zdjatek mojego CCCC po delikatnych zmianach ,m.in lusterka i klameczki w kolorze nadwozia , boczny kierunek bialy , do tego po paru niemilych incydentach polakierowany i wypolerowany .

....i co dalej ??? czekam na wasze uwagi

Pozdrawiam

audi2hy2.th.jpg

audi3ra2.th.jpg

audi8za9.th.jpg

audi11pp5.th.jpg

Opublikowano

Dalej lampki z przodu i z tylu oraz ladne fele na lato i szybki tez by sie przydaly :biggrin:

Opublikowano
  • Autor
Dalej lampki z przodu i z tylu oraz ladne fele na lato i szybki tez by sie przydaly :biggrin:

Lampki jak lampi , świeta prawda ale co do laczkow to przeczytaj post od poczatku , tam masz zdjecia autka w letnich kapciach.

O szybkach rowniez pomysle , mialem juz nawet probki na szybach.A wy co sadzicie ???

Przyciemnic je na czarno czy lustrzanka bedzie lepiej pasowac do sreberka ???

Opublikowano

chyba lepiej na czarno, tak jak Wojtas miał. U siebie mam jakąś folię fotochrom i bez rewelacji jest.

Opublikowano

Lampki daja duzoo :twisted: A co do szyb to tylko na ciemno - wszystkie jednakowo, lustrzanka ladnie wyglada przy ciemnych autach :wink:

Opublikowano

Fajna A czworeczka jeszcze tylko soczewki do przodu i z tylu 2 lift i bedzie miod :biggrin:

Opublikowano

Fajnie, a jaki czysty silnik, miło popatrzeć - masz osłone silnika ?

Też muszę pomalować klamki i lusterka, zastanawiam się jeszcze nad nakładkami na progi oraz zderzakami na jednolity kolor.

Opublikowano
  • Autor
Fajnie, a jaki czysty silnik, miło popatrzeć - masz osłone silnika ?

Też muszę pomalować klamki i lusterka, zastanawiam się jeszcze nad nakładkami na progi oraz zderzakami na jednolity kolor.

Osłona silnika jest , również myślę o jakiś lajtowych progach w zestawieniu z polakierowanymi dokładkami zderzaków. :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.