Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8T Q] Mój kot :)


dirty8

Rekomendowane odpowiedzi

watpie czy powiekszy to zdjecie idealnie :)

Wystarczyło by pomniejszyć bo rozdzielczość tego zdjęcia to 1280x960 :wink:

nie wazne, w kazdym razie jak dla mnie mozliwosci techniczne dostepnego na rynku sprzetu sa zbyt male zeby stwarzac zagrozenie tego typu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto robi wrazenie :) Dirty8 jaki to jest rozmiar felg? 18''? Wlasnie sie przymierzam w koncu do zakupu kolek i mam na oku 18'' OZ SUPERTURISMO ( taki wzor http://www.tuningbaja.pl/sklep/?search=3551 ), boje sie tylko, ze zabije zawieszenie po 1000 km :/

Felgi wybrałeś naprawdę extra , zawsze sie wpatrywałem w te rajdowe oz-etki, jeszcze ten kolor!!! wypas pełen !! Ja mam 18-stki i powiem ci ze myślałem, ze będzie o wiele gorzej. W połączeniu z seryjnym zawiasem nie ma tragedii. W Świnoujściu drogi liche , krawęzniki za wysokie no i niestety ale trzeba na kazdym kroku o tym pamiętać ze ma sie takie kółka.

W kazdym bądz razie polecam 18 !!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto robi wrazenie :) Dirty8 jaki to jest rozmiar felg? 18''? Wlasnie sie przymierzam w koncu do zakupu kolek i mam na oku 18'' OZ SUPERTURISMO ( taki wzor http://www.tuningbaja.pl/sklep/?search=3551 ), boje sie tylko, ze zabije zawieszenie po 1000 km :/

moja niunia turla wlaśnie takie fele,

mam siedemnastki,tylko ze juz troszke zniszczone,

na wiosne bede je robił i chyba bede je chromował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dorzucam kilka zdjatek mojego CCCC po delikatnych zmianach ,m.in lusterka i klameczki w kolorze nadwozia , boczny kierunek bialy , do tego po paru niemilych incydentach polakierowany i wypolerowany .

....i co dalej ??? czekam na wasze uwagi

Pozdrawiam

audi2hy2.th.jpg

audi3ra2.th.jpg

audi8za9.th.jpg

audi11pp5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej lampki z przodu i z tylu oraz ladne fele na lato i szybki tez by sie przydaly :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej lampki z przodu i z tylu oraz ladne fele na lato i szybki tez by sie przydaly :biggrin:

Lampki jak lampi , świeta prawda ale co do laczkow to przeczytaj post od poczatku , tam masz zdjecia autka w letnich kapciach.

O szybkach rowniez pomysle , mialem juz nawet probki na szybach.A wy co sadzicie ???

Przyciemnic je na czarno czy lustrzanka bedzie lepiej pasowac do sreberka ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki daja duzoo :twisted: A co do szyb to tylko na ciemno - wszystkie jednakowo, lustrzanka ladnie wyglada przy ciemnych autach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, a jaki czysty silnik, miło popatrzeć - masz osłone silnika ?

Też muszę pomalować klamki i lusterka, zastanawiam się jeszcze nad nakładkami na progi oraz zderzakami na jednolity kolor.

Osłona silnika jest , również myślę o jakiś lajtowych progach w zestawieniu z polakierowanymi dokładkami zderzaków. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...