Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Co wymienić a co zostawić w moim sprzęcie audio


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to powiem tak. Z audio jak z komputerami. Mozna sobie kupic kompa za 2000zl, a mozna tez miec za 10000zl. Odpowiedz prosta - stac Cie, to kup sobie nawet za 20000zl. :P Ale jak stac Cie na sprzet za 20000 zl (w tym przypadku na audio za 3000zl), to przepraszam,ale nie ma sensu sie pytac na forum,co se samemu zlozyc, bo jak sami napisaliscie wyzej, trzeba wygluszyc drzwi, trzeba to, trzeba tamto. Pozatym trzeba uwazac,zeby wszystko, jak wspomnieliscie mialo rece i nogi, bo uwalic sprzet za 3000zl to nie jest fajna sprawa niestety. A czasem niewiele trzeba. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Buczo jak coś polecasz to polecaj dobrego ... Sony to można kupić sobie telewizor a nie radio .. ja polece Alpine albo Pioneera .. glosniki to np. Alpine, Helix itp. Sony robi kiepskie radia..maja fajne funkcje ale nie za ciekawie grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a laser w radiach sony siadzie o polowe szybciej .... ( opinia serwisantow i np na forach o audio pisza to samo )

ja polecam pionki ze starszej serii deh-p7500/7600/7700 mp lub wyzej 8xxx albo 9xxx

a najlepiej oczywsicie clariony lub alpine`y

lub jak ktos lubi to z wyzszej polki nakamichi, ktore ostatnio bardzo stanialy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym naka też bym się nie rozpędzał. owszem cd-700 tak, 400 również, lecz cd-300 ... szkoda słów. Co do sony tp stare produkty były godne polecenia. Np. Radyjka c90 , 910, piece z serii xm-4045 np. oczywiście cała gama xes'a.

Wyższa Radioodtwarzaczy tak na marginesie ;)

Alpine 7990 , 7909, Clarion Hx-d1, d2 drx 9255 , nakamichi cd 700 pioneer p9 , odr , sony xes , i wiele innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą Nowakiem kup sobie kolego jako jednostkę pionka 7xxx i w górę i będzie grać bankowo i problem z głowy.Dobre trzynastki wg mnie Ci wystarczą, bo 16 naprawdę trzeba się będzie pobawić jest co robić przerabiałem ten temat to wiem.Co do suba i wzmaka sprzęt firmowy i ze środkowej półki wystarczy żeby za dużo nie umoczyć kasy.Podstawa kable kable i jeszcze raz kable do tego 1F kondensator + konektory i efekt powinien być bardzo pozytywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od jakiegoś czasu zmieniam radia miedzy pioneerami a alpine'ami i chwale sobie tą i tą marke to jednak musze przyznac, że alpine'y ciut lepiej graja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bym polemizował ale.... niema potrzeby,czy kupi kolega alpinke czy pionka we wspominanej klasie i tak i tak będzie grało jak trzeba.

ps

Proponuje popróbować co prawda stare radyjko deh-p9000- stara gwardia.Gra naprawdę REWELKA i dla tych co chcą max basu, jak i dla tych co sobie cenią jakość-- polecam[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 12:58 _________________________________________________A od sony bym uciekał gdzie pieprz rośnie--Jedynie seria mex daje rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem również wasze opinie he he i trochę się dokształciłem i mam pytanie mam mało pieniędzy dość na car audio i chciałbym kupić radyjko i wzmaka tak by seryjne głośniki się ożywiły trochę jeśli chodzi o bass :) JVC radia mniej więcej mam na oku ale KENWOOD nie wiem nic o tych radiach jakie jest dobre do 300zł :D wie że to mało ale na pewno będzie lepsze od radia GAMMY :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...