Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Wykres z hamowni

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Przyszedł czas i na mnie

Oto i wynikSłabo coś widać

ale wyszło tak

SERIA

142.2KM

I

333.5NM

oraz po " WIRUSIE "

168.3KM

I

419.8NM

Zaznacze ze byłem przy całym zabiegu cały czas,,wszystko co dostałem bez dodatkowego dymka

Silnik ocenili na super kondycję ( według nich,tak powiedzieli )

W sumie " wypluł " też ładnie

audia419tdiwykres.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 23:33_________________________________________________Proszę o opinię od fachowców

Z góry slicznie dziękuje

Opublikowano

Napisałeś że po samym wirusie 419,8 NM :mysli: jeszcze nic takiego nie widziałem :no4: , ale fachowcem to ja nie jestem :hi:

Opublikowano
  • Autor

Napisałeś że po samym wirusie 419,8 NM :mysli: jeszcze nic takiego nie widziałem :no4: , ale fachowcem to ja nie jestem :hi:

Witam.

No tak wyszło ,nie wiem czy dobrze czy zle ?

Idę zaraz zrobić logi i dobry kolega z forum mi sprawdzi czy wszystko jest ok.

Opublikowano

Oby było dobrze :good: , nie spodkałem się z takimi NM ..... chyba zawyżone - natomiast 168,3 kucy :good:

Opublikowano
, nie spodkałem się z takimi NM ..... chyba zawyżone - natomiast 168,3 kucy good

o tym samym mpisałemna gg z Jakubem.. 420 Nm to na BRD moze sie osiagnie, albo na GT22

Kolega zrobi logi to wie dowiemy co tam wymodzili :good:

Opublikowano

Może jest peak na doładowaniu z dołu. Nie umieli ogarnąć kontroli doładowania z dołu, lub kierownice nie chodzą całkiem płynnie. IMO nie całkiem zdrowe.

Opublikowano

168,3HP to jest ale z tym NM to coś nie do końca prawda :cool1:

Opublikowano

adamoo ma u siebie coś w okolicach 420Nm, ale to nie po sofcie - raczej nie bardzo ten wynik :gwizdanie:

Opublikowano

Dziwne NM, rób logi i zobaczymy co tam siedzi

Opublikowano

Z tego co widać z obrazka to jest 153HP..

wykres chusteczkowy to co oni od 2tys..? Turbo nawet dobrze nie wstanie..

Opublikowano

No mi się też wydaje, że 153PS "max power" a coś jakby 273 ft/lbs "mas torque", czyli jakieś 370Nm :gwizdanie:

Opublikowano

No mi się też wydaje, że 153PS "max power" a coś jakby 273 ft/lbs "mas torque", czyli jakieś 370Nm :gwizdanie:

to jest na kolach

po logach bedzie kolo 165ps i 380nm

a wykres 420nm zawyzyla hamownia nie ogarnela boosta z dolu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.