Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Nic się nie zmienił :grin:

Crisu odebrałeś felgi? Przywieź jedną

nie miałem czasu:facepalm: w tym tygodniu odbiore. na pewno.:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę od Ciebie 18 jak w promocji przeszczepimy Twojego AVFa :decayed:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

:naughty:Audi S4 B5 zderzak tył sedan (3033336283) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał nie kompleks :facepalm: porównał bym swojego z kimś innym, bo w gronie A4 ostatnio mody leżą. Jedynie ty i Adam działacie, a Adam nawet grubo, dixon może się czuć zagrożony jeśli chodzi o najlepsze wnętrze B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e to bedziesz łowił.

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

ja będę :wink: młody ma być :naughty:

Chyba matizem :kox:

:grin::grin: ja załozylem zpowrotem zimówki.:grin:

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

to jak juz ma byc spot golfów to brat potrzebuje lampy przednie jakies w miare ładne i tanie do golfa 3.jarek poszperał bys tam na twoim forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko niech nie zapatrzy się na twoje tylne. Do III to najlepiej seryjne z GT 2xH1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mu codziennie powtarzam ze wstyd golfem jezdzic,:decayed::decayed:ale wy macie inny gust.:decayed::grin::grin:

a po drugie to pytam czy poszukasz cos a nie na jakie sie ma zapatrywac.

---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

aha jak chcesz to namówie go zeby kiedys przyjechał nim na spota to moze nie bedzie ci tak smutno.ale to ja wtedy nie przyjade bo wystarczy nam 1 gofer.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że wstyd to jest jeździć A4 w pustaku i odpustowych ledach. Kiedyś ten temat już chyba poruszaliśmy? Co do szukania lamp to chyba każdy może wejść na forum albo allegro i znaleźć, to co dla mnie jest promocją dla innych może być drożyzną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale siedzisz na forum to mozesz wychaczyc jakas okazje.na alegro sa.wiec w ostatecznosci bede tam szukał.jest duzo golfiarzy którzy wymieniaja lampy na chocby jakies ksenonpodobne a takie oddadza za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema jak drogówka na Piłsudskiego :doh: uważajcie w tych je.. Mostkach :facepalm: bo prawko przy mojej jeździe idzie stracić w 5 minut poza wysepki :kwasny:

Będę zmarniały bo zmarniały ale będę . Wbije też Paweł ze srebrnej A6 c5 :naughty:

Więc zgraja będzie konkretna :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... duzo kudzi ma byc to jak zwykle ja musze po swiecie sie szlajac:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wypatrzyłem nowy mod do audi ciekawe czy do VW jest takie. Bezpieczeństwo ponad wszystko :) czwarte światło stopu.

u7ypavu2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro - zapatrzyłeś się na te światełka na tablicy - nawet nie wiedziałeś jak wjeżdżam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KGR.:grin:

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

podswietlany znaczek oooo widziałem.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro - zapatrzyłeś się na te światełka na tablicy - nawet nie wiedziałeś jak wjeżdżam :wink:

A foty robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał nie kompleks :facepalm: porównał bym swojego z kimś innym, bo w gronie A4 ostatnio mody leżą. Jedynie ty i Adam działacie, a Adam nawet grubo, dixon może się czuć zagrożony jeśli chodzi o najlepsze wnętrze B5.

Oj Jarek w złym momencie to powiedziałeś bo właśnie znów będę miał sprawę do Ciebie bo w a4 nie leżą tak mody jak myślisz:naughty: heh a co do wnętrza Adama sam próbowałem coś mu znaleźć w de w tym temacie ale tam niestety też rarytasowy towar Im więcej recaro w b5 tym lepiej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...