Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

jak by cena była bez jednego zera to bym na piechote po nie poszedł.:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

zawsze twierdziłem że EGR należy wywalać :P u mnie w głupim 1z też kolektor był zawalony i trzymanie w ropie niewiele dało ale ja nie miałem za wiele czasu bo dużo jeżdze... zaopatrz sie w druciaka do mycia butelek dzieciakom i szoruj od środka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go potraktowalem myjka 150bar i puscilo bez bawienia sie w szorowanie i jakies super srodki a roznica byla spora po czyszczeniu zestaw dvd dotarl teraz trzeba ogarnac montaz a narazie sklejam zderzak bo go rozwalilem w zeszlym tygodniu i niedlugo chyba nie minie mnie kupno nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Mike zderzak przedni? No to Cie skrobnie...ale kto bogatemu zabroni:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike Ty na zimę to wogóle weź i demontuj zderzak bo Ci miejsca na trytytki braknie :whistling:

A ile wtedy Fmic będzie miał powietrza :shock3:

No i szacun na dzielni jaki wtedy będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ma ktoś znajomości na Volkswagenie żeby jakieś części zamówić po cenie netto ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez szału. Jak turbo zda test to zostanie standard + program na około 135-140KM i 300-310 NM.

Kolektor musiałem zdjąć żeby wyjąć turbo. Ogólnie to było co robić.

Jak się okaże że trzeba dużo dołożyć do turbiny to mam odłożoną z ASZ na mustkowie.

Kolega teraz wymienia turbo na gt i będzie ASZ opylał tanio bo modzi ostro chcesz namiary tylko on z A3 ma tego ASZ a nie z Golfa ale chyba to jest to samo jeśli chodzi o turbo

---------- Post dopisany 30-03-2013 at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2013 at 13:38 ----------

Szukam opinii o Kingsofcie ze Starego ponoć kolega z a3-club nick: iwan1984 od srebrnej s3 coś tam modził macie jakieś namiary na niego albo rzetelne opinie o king sofcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilpolakiewicz w kingsofcie przekłamują i to dość sporo, bo nie mierza mocy na kolach, tylko przykręcają swoje urządzenia i dlatego niektórzy co wyjeżdżają z tamtad uradowani ze maja po 200Km w rzeczywistości to max 170 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt to racja na co mi 200 na ich maszynach jak to powinni dobierać do felg na których człowiek jeździ a ogólnie z korektami i silnikami nie ma problemów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hee to ciekawe czemu mój znajomy w lanosie 1.6 16V cos tam miał porobione już nie pamiętam co, w starym saczu wypluło mu coś koło 150KM,(to niemozliwe przy tych przeróbkach co miał porobione) pojechał do krk i tam mu wypluło 128KM, nie pamietam w jakiej to firmie był, a co do rototestu to na pewno ma zakłamania i to dość spore zapewne, bo jedne koła ważą dajmy na to 5kg :P drugie 15kg a to już inaczej przekłada się na drogę ta moc :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do hamowni to na każdej jak chcesz to oszukasz. Wystarczy że zmienisz jeden parametr i wynik może polecieć o kilkanaście procent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieszała się geometria. A że oleju też było już trochę w dolocie i był już luz osiowy na wirniku to zrobiłem całą. Wirnik był ok, zmienione są uszczelnienia i skasowany luz.

Dzisiaj rano odebrałem dwie godziny i wszystko złożone, jeszcze spokojnie na luzie auto pochodziło godzinę, pierwsza jazda i wrażenia bardzo pozytywne. Po świętach logi, nowy olej i jadę na program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie robiłes turbo i ile dałes?bo to samo chce zrobic.bo tez mam olej w dolocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz polecił mi gościa z Zawadki. Różnica jest ogromna, turbo ładnie wstaje, zobaczymy jak będzie później, po świętach zrobię logi.

Co do ceny to tak jak wszędzie. Ja zapłaciłem 550 pln, ale wszystko zależy co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...