Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja właśnie też. dlatego pytam. Pewnie kupione od forumowicza bo ramki starszej produkcji - bez logo po bokach

  • Odpowiedzi 20,7 tys.
  • Wyświetleń 998,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ----------

Nooo rozjebało mnie na łopatki;D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ----------

Nooo rozjebało mnie na łopatki;D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Na jaki kolor patrzy każda maniurka ?? :polew: jebłem :D

Opublikowano

Sie miało czerwony kolorek;D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Macie hita :grin:

Opublikowano

ja cież pierdziele :facepalm: dobrze, że mam dziką czerwień w A3 :D:polew:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
261020139247.jpg261020139250.jpg261020139251.jpg :wink:
Opublikowano

Ojcowizna?

Opublikowano
Opublikowano
Ojcowizna?

By było jasne co od Dominika , a co ode mnie..swój profil także Witam:wink::decayed:

b8 z zachodu heh obok stał "brat" tylko caddy zepsuł mi zdjęcie i ta pani..

261020139267.jpg

---------- Post dopisany at 15:39 ---------- Poprzedni post napisany at 15:23 ----------

201020138185.jpg :slina:

Opublikowano

:hi: Pany potrzebuję pomocy. Mam problem w domu z netem... Livebox działa poprawnie po długiej konsultacji przez tel z fachowcem, Na kompie wyskakuje info, że jest połączenie a jednak żadna strona się nie otwiera :facepalm:

Jak bez ręki:kwasny:

Opublikowano
Ojcowizna?

b8 z zachodu heh obok stał "brat" tylko caddy zepsuł mi zdjęcie i ta pani..

http://s11.postimg.org/7yquzdmsv/261020139267.jpg

Fajnie zaczynają się tablice tej czarnej B8 po lewej :decayed:

Siara ja myślę że to żona już nie mogła znieść strony klubowej więc poświęciła wogóle możliwość korzystania z neta na rzecz większej ilości czasu z mężem :decayed:

Opublikowano

Siara, wygląda na to że połączenie sieciowe z kompem Ci łapie a nie masz może skonfigurowanego liveboxa na odpowiedni odbiór danych z lini tel, wejdź w ustawienia liveboxa i zobacz czy masz dobry login i hasło do lini bo to wygląda na tego typu problem

Opublikowano

Witam, może ktoś szuka felg. Moje są na sprzedaż, więcej informacji w linku pod sygnaturą.

Opublikowano

Kurs bezpiecznej jazdy z Krzysztofem Hołowczycem (3667510579) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

AUDI A4 B6 1.8T LIMITOWANA EDYCJA DRUGI WŁAŚCICIEL (3667658046) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Prezesowóz na SPRZEDAŻ !!! :shock3::shock3::shock3:

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

Lepszego Qada nie widziałem :slina:Lazareth Wazuma V8F Quad Sports Ferrari V8

Opublikowano

I Loko i Michał mogą mieć rację :decayed: Jak wrócę do domu to ja się dowiem :baseball:

Opublikowano
  • Autor

mi tez blueconnect wali w h....a jeszcze sie nie chajtałem.:grin:

Opublikowano
mi tez blueconnect wali w h....a jeszcze sie nie chajtałem.:grin:

Twoja już Cię pomału przyzwyczaja.:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.