Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

To kto jedzie konkretnie :good:Macqo to wiem że jedzie a reszta ?

1... :naughty:[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 21:31_________________________________________________

ja jade z bank z kumplami ( ja , 2 golfy mk3 , vento i może leon) tylko nie wiem czy sobie nie pojade w sobote przespać sie u brata ... dzwoncie do mnie jak coś :) 509398225 ;)

A co męczy Cię droga do KRK ? to tylko 110 km :decayed:

Kumple też jadą wcześniej czy mają konkretny wyjazd z N>S ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto jedzie konkretnie :good:Macqo to wiem że jedzie a reszta ?

zależy jak by miał wyglądać wyjazd. jeśli była by ustawka w NS i jazda większa grupa i do tego ładna pogoda :decayed: to 99% :tongue4:

Kurcze ale masz wymagania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto jedzie konkretnie :good:Macqo to wiem że jedzie a reszta ?

zależy jak by miał wyglądać wyjazd. jeśli była by ustawka w NS i jazda większa grupa i do tego ładna pogoda :decayed: to 99% :tongue4:

Kurcze ale masz wymagania :decayed:

no pogoda dużą robote robi :decayed: a pewny to jestem tego ze nic nie jest pewne wiec 99% :> Młody a Ty się wybierasz?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto jedzie konkretnie :good:Macqo to wiem że jedzie a reszta ?

zależy jak by miał wyglądać wyjazd. jeśli była by ustawka w NS i jazda większa grupa i do tego ładna pogoda :decayed: to 99% :tongue4:

Kurcze ale masz wymagania :decayed:

no pogoda dużą robote robi :decayed: a pewny to jestem tego ze nic nie jest pewne wiec 99% :> Młody a Ty się wybierasz?? :naughty:

Pewnie TAK :naughty: biorę makówkę :gwizdanie: i lecimy :cool1: no chyba że cos się zmieni :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello :P nie męczy mnie :P Austrie zrobiłem z jednym postojem zeby sie dotankowac :P hehe dobra mniejsza o to.

Do rzeczy wylot bedzie chyba 12 z sącza i jednak bede z resztą jechał wiec jak coś to sie jeszcze zgadamy dokładnie puki co to wstępnie 12.00 Niedziela Media - Tarnowska :):decayed:[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 22:08_________________________________________________MajoVWka to w Maju koniec miesiąca nawet.... teraz przecież jest w Niedziele Kraków Vag-spot na rozpoczęcie sezonu wiec jak kto jedzie ja ustalam to z kumplami i tak sie wstępnie spotykamy jak wyżej napisałem :) [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 22:11_________________________________________________LUDZIE PATRZCIE JAKA POGODA ZA OKNEM ;/ ;/ ;/ jak bedzie sypało to nie ma chyba sensu jechać do Krk :wallbash: :wallbash: ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello :P nie męczy mnie :P Austrie zrobiłem z jednym postojem zeby sie dotankowac :P hehe dobra mniejsza o to.

Do rzeczy wylot bedzie chyba 12 z sącza i jednak bede z resztą jechał wiec jak coś to sie jeszcze zgadamy dokładnie puki co to wstępnie 12.00 Niedziela Media - Tarnowska :):decayed:[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 22:08_________________________________________________MajoVWka to w Maju koniec miesiąca nawet.... teraz przecież jest w Niedziele Kraków Vag-spot na rozpoczęcie sezonu wiec jak kto jedzie ja ustalam to z kumplami i tak sie wstępnie spotykamy jak wyżej napisałem :) [br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 22:11_________________________________________________LUDZIE PATRZCIE JAKA POGODA ZA OKNEM ;/ ;/ ;/ jak bedzie sypało to nie ma chyba sensu jechać do Krk :wallbash: :wallbash: ;(

Ja na letnich to z domu mam obawy jechać gdziekolwiek :> a co do dopiero do KRK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie robimy w niedziele spota ??

Spoko :good: kto się pisze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pokazało :decayed: myślę że trzeba poczekać jak będzie +15 a nie - 7 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym tygodniu się ukażą :):naughty: w takim razie kiedy jakiegoś spocika robimy jak nie w tą niedziele ?! Panowie miesiąc sie nic nie działo a koledzy z innych miast sie widują co tydzień! może byśmy tak zmienili termin może bedzie bardziej odpowiadało wszystkim :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie terminy kiedy komu odpowiada. Cos wybierzemy . Nie musi być niedziela :) może być sobota. Czekam na propozycje i wybieramy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...