Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: No witam Kolegów. Kiedy następny spot? Mam nadzieje ze cos Młody zorganizujesz pod koniec stycznia początek lutego 31 stycznia albo 7 lutego. Będę w Polsce na urlopie. 7 miechów bez mojej kochanej :a4fan: ale juz niedługo ja zobaczę znowu hehe. Jak by cos wtedy było to ja jestem na 100% albo gdyby ktoś z okolic jechał do Krakowa to sie przyłączam na bank :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mogę jechać gdziekolwiek bo ponad pół roku nie jeździłem moja Audiczka. Kraków jak najbardziej wchodzi w grę bo widze ze w NS to takie kiepskie te spoty, bylem na pierwszym w historii w NS to było kilka aut a później to juz chyba tylko coraz słabiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę jechać gdziekolwiek bo ponad pół roku nie jeździłem moja Audiczka. Kraków jak najbardziej wchodzi w grę bo widze ze w NS to takie kiepskie te spoty, bylem na pierwszym w historii w NS to było kilka aut a później to juz chyba tylko coraz słabiej.

To już lepiej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę jechać gdziekolwiek bo ponad pół roku nie jeździłem moja Audiczka. Kraków jak najbardziej wchodzi w grę bo widze ze w NS to takie kiepskie te spoty, bylem na pierwszym w historii w NS to było kilka aut a później to juz chyba tylko coraz słabiej.

zapraszamy do Krakowa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę jechać gdziekolwiek bo ponad pół roku nie jeździłem moja Audiczka. Kraków jak najbardziej wchodzi w grę bo widze ze w NS to takie kiepskie te spoty, bylem na pierwszym w historii w NS to było kilka aut a później to juz chyba tylko coraz słabiej.

zapraszamy do Krakowa :good:

u nas też kiepskie spoty, parę aut i same nudy :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spot był mega :decayed:, nie było nikogo :wallbash::polew:

Blachy KR i do NS na spoty :mysli:

U Nas zawsze ktoś się pojawia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W ankiecie pojawiajacej się na spocikach tarnowskich (tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/tarnow_noca-t5838.0.html;msg655198#new ) na pytanie „Ankiety?”

zanotowane zostały następujace odpowiedzi:

• 54% abnegatów ma wszystko w d*pie: ankiety, armię i wynoszenie śmieci,

• 23% lizusów uważa, że błyszczę intelektem przy układaniu ankiet,

• 15% optuje za ankietami będąc urzeczonymi głupotą ich autora (HEJ! Co to niby za opinia – mam komuś wpieprzyć? :D :D :D)

• 8% chciałoby cos wygrać (tylko ja tak głosowałem, bo myślałem, ze to będzie za***ista opcja, a wy ją olaliście ciepłym moczem

Pozdrawiam i zapraszam na kolejne ankiety w wątku tarnowskim (gdzieś mam opinię abnegatów i ankiety będą kontynuowane :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze Procek że zapytałeś bo coś tu ostanio nudno :gwizdanie: jak to kto jest chętny?- ja zawsze :naughty:

A Ty nie mogłeś :naughty: :bicz3:

To mamy listę :

1 Procek24

2 Młody

3 Songo

4 Macqo

5 Maku

6 ?

... a dalej kto?

Myślę że 1 luty to dobra data miejsce MM godz. 15.00 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka autek przyjechalo..... :gwizdanie: wszyscy z niecierpliwością czekają na wiosne... eh :disgust: a właśnie to jak z tą Majówką będzie ktoś na to jechał do warszawy?? termin jeszcze dokładnie nie znany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie widzę nowe B6 :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 19:34_________________________________________________

a właśnie to jak z tą Majówką będzie ktoś na to jechał do warszawy?? termin jeszcze dokładnie nie znany....

Ja z bratem właśnie rozważamy taką opcje żeby się wybrać..

o co chodzi Panowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie widzę nowe B6 :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2009' date=' 19:34[/size']_________________________________________________

a właśnie to jak z tą Majówką będzie ktoś na to jechał do warszawy?? termin jeszcze dokładnie nie znany....

Ja z bratem właśnie rozważamy taką opcje żeby się wybrać..

o co chodzi Panowie?

rozkminiamy nad wyjazdem do Wa-wy na majówkę ale szczegóły imprezy nie są znane jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...