Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie Prezes Loko wytłumaczył jak się sprawy mają miedzy prezesami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

W takim badz razie moze zapytam was moze wy bedziecie wiedziec co jest grane albo sie z takim samym problemem mordujecie mianowicie problem jest z turbinka albo i nie objawy jakie mam to jesli jade i troszke cisne autko to na 3 biegu przy ok 3 tys obrotow odcina mi turbinke to samo sie dzieje na 4 biegu tylko przy 2.4 tys obrotow. Zauwazylem to gdy jade rano do pracy i to mniej wiecej w jednym miejscu gdy wyjezdzam pod jedna gorke. Niewiem czy ta gorka jest pechowa bo wlasnie pod ta gorka urwal sie mi pasek rozrzadu przy wczesniejszym autku. Druga opcja jaka biore jeszcze pod uwage jest to ze wczesniej mialem vw polo wolnossacego 1.9D jemu musialem cisnac bo strasznie zamulal i czy przypadkiem z przyzwyczajenia nie laduje odrazu do spodu pedalu gazu dlatego zalewam turbine. Powiem odrazu nie znam sie praktycznie wcale na mechanice wiec moge sie mylic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się mylisz... :decayed:

Ale to Koledzy TDikowcy wytłumaczą :grin:

Także tego ten :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Udanego Wskoku do 2014 roku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Pany Prezesy Szczęśliwych, Radosnych, Zdrowych i jakich tam jeszcze chcecie Świąt

f3df58386708151ae575855f6d3b091bf610744d.png?1323792784

58367162_08468bb11b1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim badz razie moze zapytam was moze wy bedziecie wiedziec co jest grane albo sie z takim samym problemem mordujecie mianowicie problem jest z turbinka albo i nie objawy jakie mam to jesli jade i troszke cisne autko to na 3 biegu przy ok 3 tys obrotow odcina mi turbinke to samo sie dzieje na 4 biegu tylko przy 2.4 tys obrotow. Zauwazylem to gdy jade rano do pracy i to mniej wiecej w jednym miejscu gdy wyjezdzam pod jedna gorke. Niewiem czy ta gorka jest pechowa bo wlasnie pod ta gorka urwal sie mi pasek rozrzadu przy wczesniejszym autku. Druga opcja jaka biore jeszcze pod uwage jest to ze wczesniej mialem vw polo wolnossacego 1.9D jemu musialem cisnac bo strasznie zamulal i czy przypadkiem z przyzwyczajenia nie laduje odrazu do spodu pedalu gazu dlatego zalewam turbine. Powiem odrazu nie znam sie praktycznie wcale na mechanice wiec moge sie mylic

Wytrzeźwieją po wigilii to ci napiszą nasi mechanicy jak nie no to na spocie wypytasz dokładnie i zrobią ci oględziny komputer podpinając do auta :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się mylisz... :decayed:

Ale to Koledzy TDikowcy wytłumaczą :grin:

Także tego ten :hi:

mylisz sie mylisz.tdi nie mozesz zamulac.turbine trzeba przedmuchac.:decayed:oczywiscie nie na zimnym silniku.:grin:nie tylko pod górke bedzie ci odcinac bo na prostej tak samo.przycisnij na 4 biegu tak do 3-3.5 tys obr to tez ci odetnie.turbina przeładowywuje bo masz ja zasyfioną i zapieczoną.trzeba ja wyczyscic.chociarz ja juz sie nauczyłem ja czyscic bez sciagania.:decayed::grin:TDI trzeba umiec jezdzic.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Pany Prezesy Szczęśliwych, Radosnych, Zdrowych i jakich tam jeszcze chcecie Świąt

http://www.kuwaitmoto.com/wp-content/uploads/2008/12/58367162_08468bb11b1.jpg

Takie życzenia to ja rozumiem :) Wesołych Świąt Wszystkim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego i spełnienia modów :wink: Smacznej Wigilii i żeby głowa nie bolała.

98833_crop17ff914def6661dade99eef64eb11a7c.jpeg

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

ju8-jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis Mikolaj jest nie w sosie ,elf przelecial mu gosposie. W akcji zemsty dziad brodaty ruchnal wszystkie inne skrzaty. Remifery oburzone bo ich tyłki tez ruszone wiec zycze Wam wszystkiego najlepszego by Milolaj Was nie " tego" weeeesolych! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Dobrego!!! I do zobaczenia w Nowym Roku!! Aby paliwo i części- rarytasy były tańsze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego Panowie, przede wszystkim tyle samo wyjazdów co szczęśliwych powrotów do domu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz sie mylisz.tdi nie mozesz zamulac.turbine trzeba przedmuchac.:decayed:oczywiscie nie na zimnym silniku.:grin:nie tylko pod górke bedzie ci odcinac bo na prostej tak samo.przycisnij na 4 biegu tak do 3-3.5 tys obr to tez ci odetnie.turbina przeładowywuje bo masz ja zasyfioną i zapieczoną.trzeba ja wyczyscic.chociarz ja juz sie nauczyłem ja czyscic bez sciagania.:decayed::grin:TDI trzeba umiec jezdzic.:hi:

Ryba jak mozesz to podpowiedz moze uda sie mi samemu z tym uporac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...