Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z szybko rosnącym zainteresowaniem naszym klubowym forum oraz kontem na FB musimy postarać sie o polepszenie jakości przekazywanych przez nas materiałów filmowych oraz zdjęć. Są osoby chętne do pracy i podnoszenia swoich umiejętności, serca i zapału im nie brakuje, ale brakuje sprzętu. Na akcje fotografowania musimy wspomagać się własnymi aparatami bywało i tak że zdjęcia były robione z naszych telefonów ponieważ aparat Prezesa odmówił posłuszeństwa. Ogranicza to nasze możliwości. Dlatego jeśli byłby ktoś chętny i zechciał wspomóc naszą akcje dowolną kwotą bylibyśmy bardzo wdzięczni. Prezes Kamil ma przeznaczone pieniądze na aparat jednak dzięki naszemu wsparciu

finansowym może on zakupić znacznie lepszy i wydajniejszy sprzęt. Zbiórka odbyła by się na najbliższym spocie ( 05.01.2014 ) i ma charakter grzecznościowy więc jeśli ktoś nie da rady lub nie czuje takiej potrzeby i tak jest mile widziany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna inicjatywa prezesie ale czy to wypali wyjdzie w praniu :hi:

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

FILM ZE SPOTA ŚWIĄTECZNEGO OGLĄDAĆ W HD ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czikita po ciężkim zastanowieniu i zobaczeniu filmu (moja jest przez 2s. ) nie możesz być modem od spotów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czikita po ciężkim zastanowieniu i zobaczeniu filmu (moja jest przez 2s. ) nie możesz być modem od spotów :)

:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasuj mnie z adminowania biorę to na klatę po prostu obiektyw był zepsuty bo to był stary KIT 18-55 Canona po Przejściach i wolno trybił a że twoje ciemny lakier ma to kiepsko mu wychodziło łapanie Focusa na nim :kwasny: . Ale za to na zdjęciach jest dużo twojej fikuśnej Lochy :naughty:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

Czikita po ciężkim zastanowieniu i zobaczeniu filmu (moja jest przez 2s. ) nie możesz być modem od spotów :)

:polew::polew:

Ty się nie śmiej bo jak mnie zdegradowali to na następnym spocie ty foty robisz swoim sprzętem :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie zrobie jedna fotke i mi wystarczy.:decayed:

He jak jedną przód tył środek to już są 3 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siara już wie jakie foty trzeba zrobić . A tak serio bez oklejenia C6 (czyli maj-czerwiec ) szkoda robić jej fotki . Są ciekawe furki B5 a nie buty Kamil .

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Kasuj mnie z adminowania biorę to na klatę po prostu obiektyw był zepsuty bo to był stary KIT 18-55 Canona po Przejściach i wolno trybił a że twoje ciemny lakier ma to kiepsko mu wychodziło łapanie Focusa na nim :kwasny: . Ale za to na zdjęciach jest dużo twojej fikuśnej Lochy :naughty:

Kamil albo na klatę albo zwalasz na obiektyw ? jedno z dwóch :) a dalej mój ciemny lakier ( Ty zobacz Batmana jaki ma ciemny kolor ) i nie mam Focusa aby go łapać :) . A na zdjęciach też nie widzę żadnej mojej lochy ( chyba że jesteś tak twardy i przy jej wydechu (6000 obrotów ) to wypowiesz . Gdzie PS ja tu za pogotowie nie płacę .

---------- Post dopisany 31-12-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 30-12-2013 at 23:29 ----------

Ale tu nuda -ech .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że się nie da całej strony zacytować... ale dobre to to jest :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siara już wie jakie foty trzeba zrobić . A tak serio bez oklejenia C6 (czyli maj-czerwiec ) szkoda robić jej fotki . Są ciekawe furki B5 a nie buty Kamil .

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Kasuj mnie z adminowania biorę to na klatę po prostu obiektyw był zepsuty bo to był stary KIT 18-55 Canona po Przejściach i wolno trybił a że twoje ciemny lakier ma to kiepsko mu wychodziło łapanie Focusa na nim :kwasny: . Ale za to na zdjęciach jest dużo twojej fikuśnej Lochy :naughty:

Kamil albo na klatę albo zwalasz na obiektyw ? jedno z dwóch :) a dalej mój ciemny lakier ( Ty zobacz Batmana jaki ma ciemny kolor ) i nie mam Focusa aby go łapać :) . A na zdjęciach też nie widzę żadnej mojej lochy ( chyba że jesteś tak twardy i przy jej wydechu (6000 obrotów ) to wypowiesz . Gdzie PS ja tu za pogotowie nie płacę .

---------- Post dopisany 31-12-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 30-12-2013 at 23:29 ----------

Ale tu nuda -ech .

Prezesie klatę dziś goliłem na sylwestra żeby się czikity miały do czego lepić więc dziś na klatę nie mogę :hi:

A nuty poszły w ruch bo Wolant mówił że wiecznie te same ujęcia to specjalnie dla niego musiałem trochę jego butów dodać :grin:

Co do batmana nie oglądam bo miał 1.4 i to bendzyne jak by miał pod maską 1,.9 tdi AFN Q to był bym jego fanem :slina:

Mówisz że mam brać twoją lochę od Du.. strony a nie będziesz zazdrosny ? :sexinbed:

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

Szkoda że się nie da całej strony zacytować... ale dobre to to jest :polew:

Prezesie LOKO wszystko się da trzymasz klawisz CTRL oraz ruszasz pokrętłem myszki zmniejszasz obraz wyświetlany robisz print Screen i potem takie foto wstawiasz na forum :grin:

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

http://www.car-copy.com/carcopy/bpic/2733063292000107/080619122631.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ciekawe furki B5 a nie buty Kamil .

Jeszcze moje takie uje....... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam towarzystwo żyje? Głowy nie bolą?

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...