Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Ryba z ciekawości bo wcześniej nie zauważyłem tematu...w jaki ten aparat się wyposażyłeś?:wink:

Z tego co pamiętam to Canon Eos 450Digital Nie wyhuśtany stan praktycznie fabryczny bardzo mały przebieg ale beirz 500Digital bo ma nagrywanie filmów a 450 jeszcze nie ma :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Ryba z ciekawości bo wcześniej nie zauważyłem tematu...w jaki ten aparat się wyposażyłeś?:wink:

Nie wyhuśtany stan praktycznie fabryczny bardzo mały przebieg :kwasny:

siostra kupiła go nówke w sklepie ,zrobiła pare zdjec(ok 1000)i przekazała go w moje rece.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba z ciekawości bo wcześniej nie zauważyłem tematu...w jaki ten aparat się wyposażyłeś?:wink:

Nie wyhuśtany stan praktycznie fabryczny bardzo mały przebieg :kwasny:

siostra kupiła go nówke w sklepie ,zrobiła pare zdjec(ok 1000)i przekazała go w moje rece.:decayed:

Stan bardzo dobry myślałem że to 450D bo to ta sama połka po prostu każde lustro canona jak nowe i nie dowalone to foci aż miło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze modły to były w drodze po nią jak była wyprawa a kolejne dziś u Pawła jak robił przegląd i listę części do wymiany ale wymodliłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze modły to były w drodze po nią jak była wyprawa a kolejne dziś u Pawła jak robił przegląd i listę części do wymiany ale wymodliłem :wink:

co to za sztuka? rzuć fotką:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze modły to były w drodze po nią jak była wyprawa a kolejne dziś u Pawła jak robił przegląd i listę części do wymiany ale wymodliłem :wink:

co to za sztuka? rzuć fotką:wink:

Brzydka Gęś ale Full opcja he no prawie bo dziś miała siąść kiera wielofunkcyjna ale się nam odwidziało bo brzydka była i transakcja nie doszła do skutku :hi:

A właśnie mam 2 kierownice z S4 do sprzedania Listwy drzwiowe i felgi 15 z oponami zimowymi zamienię na 16 z dopłatą bo mi heble 312 nie wejdą też by już dziś siadły :facepalm:

a i szukam przewodów grubych do kondensatora itp najlepiej stare bo najlepsze :hi:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty od Ryzyka auto kupił ?

W końcu Full opcja jak Maybach to nie jakaś padaka jutro kolejne foty nawróćcie się grzesznicy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil czy ty bys mógł pisan normalną czcionką.nikt tu nie jest slepy.na razie sie nic nie zmieniło i bede je brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chłop mi wciska droższe w igła stanie a kryzys idzie i trza oszczędzać :grin:

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ----------

cw0v.jpg

Do opylenia mam:

2 takie kierownice skórzane , Listwy Dekory środka , mieszek skórzany beigów , Licznik bez fisa , LISTWY drzwiowe dolne 4 sztuki w dobrym stanie.

Jeszcze zapalniczke popielniczke wydech schowek tylne znaczki A4 1,9tdi i co kto jeszcze chce o kratki nawiewów też a i Kompa z AFN po programie oraz tylne światła polift .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dziś nie modziłem więc niema co wrzucać ale jutro już płyniemy z modami więc foty będą dodam że jeszcze mam na opylenie cały szyberdach wraz z elektroniką i podsufitką w stanie igła :hi:

---------- Post dopisany 09-01-2014 at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany 08-01-2014 at 22:52 ----------

GRIL RS na swoim miejscu ktoś reflektuje oryginalny GRILL w igła stanie ?

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.588242961266376.1073741837.537217136368959&type=3&uploaded=51

ZDJĘCIA ZE SPOTA :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...