Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Siara byłem u kumpla w szczawnicy w niedziele ale na szczeście motocyklem wiec te korki to mnie za bardzo nie interesowały ale tego co się działo w tatych okolicach to jeszcze jak żyje nie widzialem ;) A i knajpa w Zabrzeży koło CPN "Bliska" do d*py nie polecam, jedzenie zimne i nie dosmażone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Tyle dobrych knajp po drodze a Ty musialeś się akurat tam zatrzymać :punish:

Ja w poniedziałek wracałem z Polańczyka (ja mam 230 km) i trwało to tylko 3 godziny z groszem :gwizdanie: a w sobote w tamtą stronę jechałem ponad 5 godzin :wallbash: ale 4,5 godziny ze Szczawnicy do Zabrzeży to masakra :shocked:

To kto będzie w niedziele - pisać!

Ja będę tak na 75% - zależy jaka będzie pogoda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Zakopane uderzyłem w niedzielę i jechało się z Gorlic 4,5h ale wracało po 20.00 tylko 2h.

Korek był niemiłosierny ale tylko standardowo przed Zakopanem - "po drodze" ludzie jeszcze rano spali :tongue4:

Ja prawdopodobnie będę na spocie ale godzinkę ustalcie sensowną (16.00 - 17.00) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli poznałeś trochę moje rodzinne okolice :cool1: ,

No i było KNT a teraz te KLI....nawet w Bieszczadach nie lubią tych tablic :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas myślę o indywidualnych tablicach :przebiegly: ale koszty mnie dobijają :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty Mike latasz czerwonym ścigiem i na kasku masz "piuropusz"??? Nie znam sie na motorach ale widziałem Cię chyba właśnie w Zabrzeży... Ja sobie spacerowym krokiem koło bliskiej z młodą i psem szedłem...........[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 19:51_________________________________________________

ja w tamtym roku tak wracalem z niedzicy bylo straszne zatwardzenie ale pojechalem przez ochotnice :decayed:

Bardzo ładna trasa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Loko nie marudź :P też takie mam :gwizdanie: to o której?? i kto będzie może w końcu czikitra zawita a jeśli o nim mowa coś ostatnio milczy czyżby sciema :mysli::polew:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 21:45_________________________________________________a wracając do wekendu to ja byłem w strzelacach opolskich u teściów korków nie było po A4 :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siara no dokładnie to ja bylem a za mną zółta GSXR :>

Poznałem Cię po kasku :> Szkoda, że nie wiedziałem, że się w barze zatrzymaliście, bo zrobili byśmy mini spota -Ty na motorze, a ja na butach- książkowy spot :a4fan::polew:

A co do tego Zajazdu to nie wiem jak jedzenie, ale piwko mają dobre :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Kochani, niestety sytuacja potoczyła się niespodziewanie kiepsko

i z przyczyn wyższych nie będę mógł pojawić się na spocie jutro :confused4: ;(

Wiem, że będziecie płakać, bo połysku moich "kołpaków" :decayed: nie zobaczycie ale będzie dobrze.

Następny spot musi być już nad jeziorkiem :gwizdanie:

Pozdrawiam i życzę udanego weekendu, a zwłaszcza niedzieli :hi:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 13:23_________________________________________________Kolega z Siedlec kogoś z was przyuważył:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1246.msg2582640#msg2582640

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mnie.[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 17:38_________________________________________________63. siara - 2+KOSZULKA zapodałeś sobie koszulkę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ja również z wyższych przyczyn ode mnie mało zależnych nie pojawię się jutro... :disgust:

Następny spocik robimy nad jeziorem to już nie będzie wymówek :naughty:

Pozdro! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie ja się postaram zawitać jutro :P a co to za plany z tym jeziorem ??

robimy spot że wszyscy jadą nad jezioro porobić fotki:) tylko musimy wszyscy jechać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mnie.[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 17:38_________________________________________________63. siara - 2+KOSZULKA zapodałeś sobie koszulkę??

Ta :naughty: fajna jest tylko co się naczekałem......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...