Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Czikita to chyba na car audio i na ćwiartkę też :naughty:

A no pewnie zloty są po to żeby się dobrze bawić ja się zawsze pcham na wszystko nawet na drift mogę iść jak będzie trzeba z moją przednio napędówą :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Czikita to chyba na car audio i na ćwiartkę też :naughty:

A no pewnie zloty są po to żeby się dobrze bawić ja się zawsze pcham na wszystko nawet na drift mogę iść jak będzie trzeba z moją przednio napędówą :banan:

Albo na mierzenie gleby w Starym.... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czikita to chyba na car audio i na ćwiartkę też :naughty:

A no pewnie zloty są po to żeby się dobrze bawić ja się zawsze pcham na wszystko nawet na drift mogę iść jak będzie trzeba z moją przednio napędówą :banan:

Albo na mierzenie gleby w Starym.... :grin:

Siara masz dobrą pamięć :thumbup1:

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta glebą to kolega wyskoczył wtedy jak g...z m.....:polew:

---------- Post added at 21:08 ---------- Previous post was at 21:06 ----------

Loko jaki płyn lałes do wspomagania?bo tez musze dolac.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siara masz dobrą pamięć :thumbup1:

:polew::polew::polew:

Takie rzeczy się pamięta :grin: - Żałuję, że sam nie wystartowałem... W nagrodę napewno dostał bym gwinta :polew::polew::polew:

---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

Musti - sprzedałeś B6? bo jak nie to ładne taborety znaleźli :naughty: Ciekawe czy podejdą z "B7"

http://allegro.pl/tapicerka-skorzana-skora-audi-rs4-b7-8e0-i2257023445.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siara masz dobrą pamięć :thumbup1:

:polew::polew::polew:

Takie rzeczy się pamięta :grin: - Żałuję, że sam nie wystartowałem... W nagrodę napewno dostał bym gwinta :polew::polew::polew:

---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

Musti - sprzedałeś B6? bo jak nie to ładne taborety znaleźli :naughty: Ciekawe czy podejdą z "B7"

http://allegro.pl/tapicerka-skorzana-skora-audi-rs4-b7-8e0-i2257023445.html

sprzedał

---------- Post added at 21:26 ---------- Previous post was at 21:25 ----------

Żori zdjęcia nie masz.:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mowiłem, tak robie. Jesli to nie tutaj, to proszę o przeniesienie. Może akurat mój pomysł się komuś spodoba, a wiec na prośbę

Różowego CRISA

:naughty:

Postanowiłem tutaj zaprezentować jedną ze swoich propozycji na zlocik-wycieczkę.

Z racji, że pochodze z Nowego Sącza, to początek zaczął by się własnie w tym mieście, np. parking MediaMarkt. Może ktoś wpaśc wczesniej, nie ma może nie wiadomo ile do zwiedzania, ale parę urokliwych miejsc Sącz posiada:banan:

http://img535.imageshack.us/img535/2484/50459737.jpg

No to startujemy, kierujemy sie w stronę krynicy

http://narty.pascal.pl/baza/polska/malopolskie/12/sadecki_krynica_stary_dom_zdrojowy_04168x_ga.jpg

Tutaj mały postuj(może być problem z parkingiem) można przejść się deptakiem, iść do pijalni, w 2 godzinki na szybkiego wszystko obskoczy

nastepnie kierujemy się w stronę Muszyny, a tam na przejście graniczne w leluchowie

http://argonautka.blox.pl/resource/Leluchow.JPG

Obowiązkowo dowody osobiste:D

Teraz kierujemy się w strone starej Lubovni,

a tam zwiedzanie zamku Luboviański Hrad:naughty:

http://img542.imageshack.us/img542/6114/castleoflubovnaandmuseu.jpg

Raczej z parkingiem nie powinno być problemu, jest dośc dużo miejsca. Można tez się wybrać do skansenu, ale to juz trzeba by było się dogadać;)

Ok, dalej ruszamy w drogę. Obieramy kierunek w stronę Niedzicy:banan:

http://zamki.net.pl/zamki/niedzica/niedzica05.jpg

Tutaj można by było sobie zrobić nieco dłuższy przystanek. Bo jest co tutaj zwiedzać, no i za jakimś noclegiem się można rozglądnąc. Znam tam nawet takie miejsce, gdzie nocka ze śniadaniem jest w b. dobrej cenie i ekstra warunki.

Ok, nastepnie podróż troszkę dłuższa, aż do Oravský Podzámok, a tam do zamku. Robi wrażenie:banan:

http://static.panoramio.com/photos/original/21300397.jpg

no i tutaj trzeba by było się zastanowić, bo albo możemy pojechać takimi fajnymi drogrami aż do tatralandi(może ktoś słyszał) i później w stronę popradu, no i na przejście graniczne w mnisku, koło Piwnicznej, albo wrocic się na chżne, z chyżnego na Zakopane, z zakopanego drogą (bardzo Krajobrazową) do Bukowiny tatrzańkiej w stronę Morskiego Oka(można by było się przjeśc) dalej na przejście Łysa Polana i tam taką fajną drogą miedzy gorami do przejście w piwnicznej:kox:

To tyle od Siebie z opisu. Co moge dodać jeszcze:naughty:Wiec tak, droge tą znam bardzo dobrze, wiec nie ma problemu że się zgubimy:whistling: , Na wszystkich tych zamkach byłem, bardzo mi się podobały, dlatego postanowiłem zaproponować wam coś takiego, po drodze napewno każdy znajdzie coś, czym nacieszy oko:shock3:

Oczywiscie, tutaj przygotowałem plan z zamkami, ale równie dobrze można te zamki ominąć, ale uwazam że z zamkami można połączyć przyjemne z pożytecznym(zlot+Zwiedzanie)

To tyle ode mnie, gdyby chciał ktoś o coś zapytać, to prosze bardzo, albo na PW, albo tutaj

Aha, niestety nie wiem jak z noclegami, jedyny mi znajomy, to w okolicy NIedzicy, wiec trzeba by było to wszystko tak rozplanować, zeby tam własnie nocować.

NAJWAŻNIEJSZE, W TEJ WYCIECZCE NIE PLANOWAŁEM PICIA:whistling:

wiec obawiam się, że chętnych mało będzie:doh:

orientowaliście sie mniej wiecej w kosztach? i kiedy ten wypadł miałby być? pisałbym sie na to:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mowiłem, tak robie. Jesli to nie tutaj, to proszę o przeniesienie. Może akurat mój pomysł się komuś spodoba, a wiec na prośbę

orientowaliście sie mniej wiecej w kosztach? i kiedy ten wypadł miałby być? pisałbym sie na to:wink:

Które koszty? Noclegu, czy wstępów na zamki?:wink: noclego to coś koło 60 zł ze śniadaniem, a wstęp o ile dobrze pamietam to było w starej lubovni 4 euro+2 euro parking, a ten drugi coś chyba koło 10 euro, nie pamietam juz:wink:

Co do terminu, to nie wiem, trzeba by było chętnych i zobaczycz wtedy co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mowiłem, tak robie. Jesli to nie tutaj, to proszę o przeniesienie. Może akurat mój pomysł się komuś spodoba, a wiec na prośbę

orientowaliście sie mniej wiecej w kosztach? i kiedy ten wypadł miałby być? pisałbym sie na to:wink:

Które koszty? Noclegu, czy wstępów na zamki?:wink: noclego to coś koło 60 zł ze śniadaniem, a wstęp o ile dobrze pamietam to było w starej lubovni 4 euro+2 euro parking, a ten drugi coś chyba koło 10 euro, nie pamietam juz:wink:

Co do terminu, to nie wiem, trzeba by było chętnych i zobaczycz wtedy co i jak

jedziemy jednego dnia, spimy i wracamy drugiego czy jakas dłuższa eskapada?, ja nocleg bym sobie załatwił w szczawnicy jakby coś bo i tak miałem pod koniec Kwietnia uderzyć na weekend:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siara masz dobrą pamięć :thumbup1:

:polew::polew::polew:

Takie rzeczy się pamięta :grin: - Żałuję, że sam nie wystartowałem... W nagrodę napewno dostał bym gwinta :polew::polew::polew:

---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

Musti - sprzedałeś B6? bo jak nie to ładne taborety znaleźli :naughty: Ciekawe czy podejdą z "B7"

http://allegro.pl/tapicerka-skorzana-skora-audi-rs4-b7-8e0-i2257023445.html

te stołki wejdą na spokojnie do B6 :wink4: w B5 byłby problem trza by zmieniać szyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz kwestia dogadania, można nawet i na trzy dni jechać i pozwiedzać szawnice dodatkowo;) wszystko zalerzy od chęci kolegów:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie piszę, najlepiej przy weekendzie:wink:, nie wiem jak moja bedzie miała wolne, bo zazwyczaj pracuje w soboty, i pewnie bym wyruszał koło 14, ale to najwyżej byśmy sie na miejscu gdzieś ustawili:wink:

---------- Post added at 22:01 ---------- Previous post was at 22:00 ----------

niech się reszta wypowie co do takiego wypadu.:whistling:

te od kiedy tyś jest Różowy, byłeś na zlocie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też i jeden dzień, nie koniecznie trzeba nocować. Np. zbierzemy sie w niedzielę którąś z samego rana i gdzieś w okolicach Koszyc jest jedne z największych ruin w europie:wink:. Albo też i coś innego, nie koniecznie zamki:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w BT

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

i zrobić wycieczkę jak zrobiliśmy z Loko Siara Wolantem i Tomkiem.:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w BT

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

i zrobić wycieczkę jak zrobiliśmy z Loko Siara Wolantem i Tomkiem.:banan:

no ja miałem wpaść w niedziele, ale wstałem o 12:facepalm:, i chyba już nie bylo sensu sie nigdzie wybierać:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...