Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

davidsphone065.jpgdavidsphone066.jpg

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ----------

I za rok na VAG Inwazji w Starym :grin:

Erotyczna myjnia - YouTube

---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

Rodzynki :naughty:

1344438046_by_Damir_500.jpg?1344438047

1344322321_by_xDEMON93x_500.jpg?1344322321

1344333690_by_Bulinek44_500.jpg?1344577459

1344373653_by_milek06_500.jpg?1344668963

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

songo używki nie kupuj bo koleś u którego robiłem A3 to mówił, że nie da gwarancji i powiedział że prawdopodobnie strzeli za niedługo, a jakbyś chciał to w tarnowie albo w nowym są czu jest oddział MARCO-POL czy POLO jakoś tak mi w tarnowie robili 2 h i po sprawie i szyba do dziś cała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem bo w tarnowie kleiłem jeszcze do b5 a w sączu to robią szyby tam gdzie przyciemniałem szyby zaraz pod samochodówką ale dziś sobota i już nie zadzwonię a warto zapytać jeszcze gdzieś zanim tam zadzwonię. szlak mi trafił wycieraczki,prawdopodobnie siadł mechanizm i jak włączyłem wycieraczki w garażu to ta od strony kierowcy tylko zgrzytła i doparła do szyby i zanim zdąrzyłem ją zatrzymać to już szyba była pęknieta bo dół pióra o nią docisnął. Michał a ile płaciłeś za szybę no i za samą wymianę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sączu na Emili Plater za nord glasa liczą 450 z wymianą. Ale lepiej dopłacić i wziąść pilingtona.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniałem na emili plater.(oczywiscie z ubezpieczenia bo wczesniej zapłaciłem)i gosciu mówił ze z wymiana to tak ok 500 biora.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapieczony to on był do wczoraj bo już jest zajechany no i właśnie takich szkód mi narobił. jeszcze zadzwonie jutro do poznania bo tam jest firma co przywozi szyby na miejsce właśnie nord glasa lub z demontażu z roku który odpowiada klientowi bo szwagier u nich zamawiał i raz w tygodniu mają transport w dany region polski i przywożą wtedy na miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie w NS można dostać lakier samochodowy dorobiony po kodzie lakieru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka miejsc ale dobrze jest zabrać jakiś element żeby zrobić korektę koloru.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dixon na kunegundy mają chłopaki na rogu sklep zaraz za cechamotem i tam mają lakiery po kodzie ja u nich brałem w spray'u i było spoko dopasowane, songo a ile ta szyba bo za wklejenie mi krzykneli 120 zł plus szyba to lepiej nową kupić z wklejeniem tak mi przynajmniej wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel potrzebuje na tylni błotnik do golfa 4 bo mu ruda zjada go a że auto dla niego to tylko środek do przemieszczania się z miejsca A do B to nie zależy mu na jakości wykonania i sam będzie się tym bawił. A gdzie myślicie że najtaniej będzie? Michał a sprzedają na tej kunegundy też w puszkach bo pistolet mamy więc spray nie potrzebny:naughty: Jakie mniej więcej są ceny takiego lakieru dobranego po kodzie?

Jarek a jakie Ty jeszcze znasz? Wiesz o jakiś co na pewno dobrze mi dobiorą ten kolor bo jak coś to podjadę tam gdzie Michał mówi i kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wegierska AUTOKOLOR odradzam.sami widzieliscie jak mi dobrali kolor na masce.a poza tym słyszałem o nich złe opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...