Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

Mnie korci taka felga

VW Santa Monica Alufelgen 7x17ET38,LK 5x100,Audi A3,VW Golf IV,Bora,Beetle,TOP | eBay

kolega miał podobne tylko w golfie 3.i powiem ze ładnie sie mu prezentowały.

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

Nie ma ktoś u nas dystansów? ok 15mm ?

siara po co ci dystansy?sam sie rozgladam za 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę tył odsadzić. Wiem, że na 16 szału nie będzie ale moje stare felgi z ET 30 wyglądały lepiej (a przynajmniej z tyłu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee podobno wiocha jest jeździć golfem :)

Co do radia to sprzedaje bo navi wpadnie do środka.

A jakie navi masz zamiar założyć oryginał vw czy coś innego bo sam się zastanawiam nad jakimś radiem 2din pioneera, alpine na razie kompletuje oryginalne nagłośnienie audi:decayed: A u Ciebie w golfie będziesz wymieniał głośniki na jakieś inne bo sam zastanawiam się czy warto i jak coś w jakie w ogóle inwestować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dixon jak chcesz nie ORI radio to daj sobie spokój z ORI instalacją bo to nie będzie grało tak jak należy pozmieniaj na inne, u mnie w A3 pasowałoby wymienić głośniki na mocniejsze bo połowa skali i już mają dość radio ORI ma 2x20 na przód i wyjście na wzmaka 5V a na innym radiu masz moce w granicach 4x50 i do tego wyjście na suba jest 2V-3V i ciężko znaleźć coś wiecej, i efekt jest taki że przód przebija a tył nie chce za bardzo zagrać bo ma za słaby sygnał na wzmaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dixon jak chcesz nie ORI radio to daj sobie spokój z ORI instalacją bo to nie będzie grało tak jak należy pozmieniaj na inne, u mnie w A3 pasowałoby wymienić głośniki na mocniejsze bo połowa skali i już mają dość radio ORI ma 2x20 na przód i wyjście na wzmaka 5V a na innym radiu masz moce w granicach 4x50 i do tego wyjście na suba jest 2V-3V i ciężko znaleźć coś wiecej, i efekt jest taki że przód przebija a tył nie chce za bardzo zagrać bo ma za słaby sygnał na wzmaka

Trochę pomyliłeś pojęcia radio audi ma 2x20 RMS. Moc podawana na innych radiach to sławne 4x50 to chwyt marketingowy. Tzn moc maksymalna której nigdy nie osiągniesz. Na opakowaniu radia lub instrukcji jest też podana moc w RMS i jest to zazwyczaj wartość pomiędzy 20-25W na kanał.

Co do aktywnego tyłu to w A3 patrzysz na audio przez pryzmat A4 w którym instalacja jest o epokę nowocześniejsza. Ja u siebie w b6 miałem kilka jednostek i każda grała lepiej od fabryki. Ale wiadomo ori wygląda lepiej i komponuje się z resztą osprzętu.

Co do napięcia na końcówkach mocy to wiadomo że najtańsze modele mają 2-3V ale np mój DEH-6400 ma już 4V.

Ja planuje włożyć do siebie coś z tych

AVIC-F940BT System nawigacji i rozrywki AV z 6.1

SPH-DA02 AppRadio 6.1" wyświetlaczem dotykowym, GPS i Bluetooth dla iPhone 4/4S - Pioneer AppRadio

albo rozwiązanie budżetowe czyli MCD + zestaw Parrota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to jeżeli tak sądzisz że moc jest zbliżona to dlaczego ORI radio gra czysto a jak mam założone inne to jest po prostu katastrofa z dźwiękiem, a jak ktoś robi całą instalacje włącznie z radiem to chyba parametry głównie pod radio są ustawiane, byłem pewien że ten sub zagra lepiej ale nie jest to to co ma być a pozatym albo mam originalną albo zmienioną i następnym krokiem u mnie jest wywalenie wszystkiego i założenie głośników pod radio niepotrzenie się łudziłem że to zagra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc to nie wszystko, jeszcze jest ważne to przy jakim poziomie zniekształceń jest osiągana. Może okazać się że radio z większą mocą zagra gorzej bo ma wyższy poziom zniekształceń (parametr THD o ile pamiętam bo już dawno się w to nie bawię) Co do Audio w A3 to Nokia w bagażniku jest totalną porażką. Jak chcesz zrobić coś fajnego to wywal całość wygłusz przednie drzwi i wpakuj tam odseparowane głośniki 16cm. Będzie z tym rzeźby od hu.. ale efekt powala na kolana szczególnie jak głośniki zasilisz przez zewnętrzny wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany macie numer na złom do Grybowa czy gdzie tam jeździcie bo mi skrzynie potrzeba z 2,5Tdi a tu w okolicach mają tylko Quattro a to chyba nie bedzie u mnie chodzić bez podpiętego tyłu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz się tym zając ?

Do mnie to było???

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

Pany macie numer na złom do Grybowa czy gdzie tam jeździcie bo mi skrzynie potrzeba z 2,5Tdi a tu w okolicach mają tylko Quattro a to chyba nie bedzie u mnie chodzić bez podpiętego tyłu :kox:

to dołóż quattro :wink:

Pytałeś na Kunowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Kunowie niema u ptaka jest 5 za 800 a ja wyszukałem Q za 600 Ptak to zdzierca Q nie chce bo nie mam mocy i $$$ aż tyle :wink: Ale jak będę robił Body RS i 200 Kucy za kilka lat to pomyśle na razie chcę zimę przeżyć bo mi 2 w tej mojej skrzyni z A6 V6 2,5 zaczęła się sypać i niema frajdy przy redukcji jak zgrzytnie synchronizator :kwasny:

Dzięki za nazwę tych kolesi poszukam sobie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...