Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

niee :) AFN z golfa do golfa :) ale gdyby nawet to AFN wzdluznego tez wejdzie ale skrzynia musi byc inna :)

Szukasz silnika z MKIII. Teraz już wszystko jasne bo w MKIV 110PS TDI to AHF.

Co do podmianki z A4 to jest więcej problemów prócz skrzyni. Cała reszta osprzętu jest inaczej mocowana.

Fajnie to będzie latało w tak lekkiej budzie. Tylko przy twojej glebie to chyba w Sączu nie poszalejesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

no niestety już przy wjeździe na BP przy tej chopce, potrafię przytrzeć spodem, tu nie chodzi o szaleństwo, robię auto dla siebie ( o ile $ pozwalają) i mam z tego satysfakcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety już przy wjeździe na BP przy tej chopce, potrafię przytrzeć spodem, tu nie chodzi o szaleństwo, robię auto dla siebie ( o ile $ pozwalają) i mam z tego satysfakcję :)

I szacun za to. :notworthy:

Ja do auta podchodzę raczej praktycznie i lubię jak auto ładnie się zbiera ze świateł.

Michał będziesz w niedzielę swoja?

Jest jakieś zainteresowanie po wystawieniu na otomoto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie to koleś mi wyskoczył z zamianą na TT lub na BMW E60 2,2 PB ale nie jestem zainteresowany, tan FORD ESCAPE z Sącza mi podszedł za***iście

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

Szaman wrzuć jakie foty tego golfa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jego namiary rzuć na PW.

Co do forda to jak to co pisze to stan faktyczny to ujdzie. Ale Jeep fajniejszy. Za X5 nie patrzyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz miałem okazję jechać X5 i byłem pod wrażeniem. Kawał auta a prowadzi się świetnie. Celuj w MLa z 2,7 CDi do 30 tys pln kupisz ładny egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z SUVem będzie cieżko. Forda musisz zaraz posłać do gazu. On jest na ramie?

Lepiej zostaw a4. Ja powoli zaczynam tęsknić za swoją. Wczoraj po pracy byłem w Niepolomicach i golf na letnich kapciach ledwo dobil do licznikowych 195km/h. A średnia z trasy wyszła ponad 6l/100km. Audi mi paliło 6,6 w takich warunkach.

Lepiej sie zastanów i zostaw A4 chyba że coś sie sypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek nic sie nie sypie, jakby się sypało to bym Ci go nie proponował, a tego forda mam za 20 tys i tyle co moja żona jezdzi to bez gazu wytrzymam narazie a pozatym jak już miec z gazem to tylko takie co sam gaz zakładałem

---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

Wollant A4 już była wtedy, bo tam dupsko wystawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już zaczyna się wpychanie części z GOLFA !! :polew:

Drugi Ryba:facepalm:

:polew::polew:

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ----------

chłopakiu opłaca sie ten gwint?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/gwint-oska-bilstein-reg-twardosci-map-sensor-awx-p-and-p-afn-ajm-daszki-lift-samopozio-248121/

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

chłopaki opłaca sie ten gwint?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/gwint-oska-bilstein-reg-twardosci-map-sensor-awx-p-and-p-afn-ajm-daszki-lift-samopozio-248121/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półka KW wariant 2. Co do ceny sie nie wypowiadam. A jak stan? Wiesz ile kosztuje regeneracjia takiego gwintu?

Z używkami jest loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek nic sie nie sypie, jakby się sypało to bym Ci go nie proponował, a tego forda mam za 20 tys i tyle co moja żona jezdzi to bez gazu wytrzymam narazie a pozatym jak już miec z gazem to tylko takie co sam gaz zakładałem

---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

Wollant A4 już była wtedy, bo tam dupsko wystawia

tak, ale zła data na zdjęciach jest, to było jakieś 2 lata temu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej Max wystawił to na alle i w opisie było "stan nieznany..." :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...