Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Sedan? To może Slepy

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Powinno być teraz w fuulHD he he :wink:

403. That’s an error.

Tak sedan bez znaczka audi z przodu na takiej atrapie prostej z allegro chyba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Witam jakie wężyki podciśnieniowe kupić do silnika 1Z Przewód podciśnienia Przewód podciśnienia silikon TurboWorks 4mm 0,5m (2749194338) - motoAllegro Przewód podciśnienia silikon TurboWorks 5mm 0,5m (2749194347) - motoAllegro chyba że jakie inne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie on... RS4 dumnie ma z przodu :slina:

Po prostu mówię że dokładka taka jak widzę na Allegro nie szyder-uje tutaj bo wiem że mam lipę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię o grilu z rs4 u Ślepego....

Myślałem że to do mojego RS4 laminatu było :wink:

Grila RS4 jakoś nie bardzo kojarzę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gril RS4 znam nie kojarzę go na konkretnym samochodzie po prostu :wink:

Co do RS4 to tu jest zrobiona w sedanie tak jak miało być ale coś im w audi się odwidziało i został projekt tylko na kombi czego im nie wybaczę nigdy :kwasny:

Oferta - Audi RS4 - Do sprzedania auto po kompletnej przebudowie na rs4 b5,jak wiadomo takie auta wychodzi tylko w wersji avant dlatego projekt malo spoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gril RS4 znam nie kojarzę go na konkretnym samochodzie po prostu :wink:

Co do RS4 to tu jest zrobiona w sedanie tak jak miało być ale coś im w audi się odwidziało i został projekt tylko na kombi czego im nie wybaczę nigdy :kwasny:

Oferta - Audi RS4 - Do sprzedania auto po kompletnej przebudowie na rs4 b5,jak wiadomo takie auta wychodzi tylko w wersji avant dlatego projekt malo spoty

To auto Kaska z forum - Nosb je robił od podstaw. Żeby było zabawnie to brat Kaska jeździ deko słabszą pomarańczową wersją też robioną przez Nosba :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają chłopaki pieniędzy :slina: Drogie będzie robienie takiej RS stylistycznie (poszerzanie nadkoli itp) bo pytałem po ludziach to sam blacharz ponoć 2 klocki bierze za spawanie tylnych nadkoli :facepalm: a gdzie części i malowanie :facepalm::facepalm::facepalm::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie w forumowych A4 - historia tej to chyba z rok roboty i masa spamu do czytania! Wszystko jest po kolei opisane :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie w forumowych A4 - historia tej to chyba z rok roboty i masa spamu do czytania! Wszystko jest po kolei opisane :naughty:

Właśnie widzę kupa wiadomości a mało konkretów spamu co niemiara ale szukam może coś znajdę ciekawego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi: zna ktoś dobrego lakiernika ? nie chodzi mi o element tylko malowanie całeg samochodu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi: zna ktoś dobrego lakiernika ? nie chodzi mi o element tylko malowanie całeg samochodu .

Andrzej to jednak nie folia?

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

Stanlak w Librantowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanlak wiem (malował mi golfa z 5 lat temu), tylko że ma długie terminy. Folia to 3.500 myślę że za 5.000 :whistling:zamknę się w lakierowaniu. Więc tak sobie gdybam. Plast miał być ale dać 2.300 zł i ma to wytrzymać max 2 lata :kwasny:.Jakby to trzymało jak folia z 4-5 lat to jeszcze . Cały czas myślę nad białym ale ostatnio widziałem nowe A3 w super takim niebieskim kolorze a że ja mam granat to mogłoby dobrze wyglądać jakiś fajny niebieski. Szukam fotek z audi w takich tonacjach koloru niebieskiego.

Ten kolor mnie korci jak ma kolega luap13 na swojej A3

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/a3-sportback-s3-body-kit-171386/index2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanlak wiem (malował mi golfa z 5 lat temu), tylko że ma długie terminy. Folia to 3.500 myślę że za 5.000 :whistling:zamknę się w lakierowaniu. Więc tak sobie gdybam. Plast miał być ale dać 2.300 zł i ma to wytrzymać max 2 lata :kwasny:.Jakby to trzymało jak folia z 4-5 lat to jeszcze . Cały czas myślę nad białym ale ostatnio widziałem nowe A3 w super takim niebieskim kolorze a że ja mam granat to mogłoby dobrze wyglądać jakiś fajny niebieski. Szukam fotek z audi w takich tonacjach koloru niebieskiego.

Ten kolor mnie korci jak ma kolega luap13 na swojej A3

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/a3-sportback-s3-body-kit-171386/index2.html

Kolor fajny. Ale nie szkoda ci malować twoje auto? Folie zawsze możesz zerwać ale lakier do droga w jedną stronę.

Co do Stanlaka to też mi malowali auto i znają się na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto Kaska z forum - Nosb je robił od podstaw. Żeby było zabawnie to brat Kaska jeździ deko słabszą pomarańczową wersją też robioną przez Nosba :whistling:

:naughty:

sam0967w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto Kaska z forum - Nosb je robił od podstaw. Żeby było zabawnie to brat Kaska jeździ deko słabszą pomarańczową wersją też robioną przez Nosba :whistling:

:naughty:

http://imageshack.us/a/img534/9474/sam0967w.jpg

Jakie cudeńka nie będę spał przez ciebie w nocy :slina:

Myślałem że w Polsce niema takich zapaleńców na RSy jak w świecie a tu proszę są znawcy gatunku i to na profesjonalnym poziomie wielki szacunek :hi::slina::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto Kaska z forum - Nosb je robił od podstaw. Żeby było zabawnie to brat Kaska jeździ deko słabszą pomarańczową wersją też robioną przez Nosba :whistling:

:naughty:

http://imageshack.us/a/img534/9474/sam0967w.jpg

Dzięki Siara! Mi się nie chciało tej fotki szukać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto Kaska z forum - Nosb je robił od podstaw. Żeby było zabawnie to brat Kaska jeździ deko słabszą pomarańczową wersją też robioną przez Nosba :whistling:

:naughty:

http://imageshack.us/a/img534/9474/sam0967w.jpg

Dzięki Siara! Mi się nie chciało tej fotki szukać :decayed:

Ten niebieski jest pod takim kontem przyfocony że wykręca suty :slina::slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...