Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

michał myslałem ze byłes dzisiaj na giełdzie w biegonicach bo stała a3 taka jak twoja tylko ze ty masz oklejona maske a ta była malowana na czarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany popatrzycie mi na ten silnik ? Bo może to nie uszczelka pod głowicą :kwasny:

A masz olej w płynie chłodzączym? Jakieś inne objawy prócz wywalania płynu?

Michał taką miałem myśl. Ale i tak chyba odpuszczę Q. I skupie sie na innym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to tylko wywala mi płyn oleju nie widzę choć gdzieś mi zdupcza bo jakieś 2 miechy temu litr dolewałem a tak trochę silnik spocony tu i tam i chyba mi więcej pali ale to może od turbo :kwasny:

A i jeszcze servis się świeci na liczniku ale to chyba od oleju bo z rok temu był wymieniany a jeszcze nie wymieniam bo jak uszczelkę trzeba będzie robić to wtedy się go wymieni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały wieloklin to do przedlifta.tak?moze byc goła liera zeby tylko jezdzic przez ok miesiac moze krócej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty z dzisiejszego spota Obiektyw ciut za ciemny mam ale coś tam widać :wink:

https://plus.google.com/u/0/photos/117016236997612162951/albums/5809632757790928561

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty z dzisiejszego spota Obiektyw ciut za ciemny mam ale coś tam widać :wink:

https://plus.google.com/u/0/photos/117016236997612162951/albums/5809632757790928561

Kamil wrzuć na picase zdjęcia w pełnej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi: Widzę że wczorajszy spot udany:naughty:

Ja nadal biję się z myślami o cb decyzja podjęta że na pewno kupuję ale możliwości jest milion i tu pytanie do was bo zastanawiam się nad anteną:

President - Mississippi

Ale na jakiś tam forach doczytałem że przy wyborze anteny główne kryteria to jakość wykonania czyli żadne podróbki nie wchodzą w grę ale drugie co tam pisało że liczy się długość anteny podobno im dłuższa to lepszy zasięg odbioru i nadawania podobno w przybliżeniu 1km na 10cm anteny Jak to jest z waszych obserwacji? Czy to na prawdę jest takie ważne kryterium bo ja mam zamiar na stałe przypiąć antenę i chcę kupić raczej krótką antenę ta co wybrałem ma 720mm i myślę że taka by mi wystarczyła ale czy zasięg będzie miała wystarczający?

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

A i jeszcze pytanie do posiadaczy w b5 radia w tej półce pod kierownicą Jakie radia tam macie włożone dokładnie chodzi mi o model jaki posiadacie? bo chcę znać dokładnie wymiary na jakie radio patrzeć przy wyborze aby je tam upchać:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieli :decayed:

Siara a co Ty spać nie możesz? :grin:

Oj tam, przecież nie było tak późno, piwko sobie dopiero otwierałem :grin:

A Ty Piotrek nie byłeś przed godziną w Łącku pod Centrum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty z dzisiejszego spota Obiektyw ciut za ciemny mam ale coś tam widać :wink:

https://plus.google.com/u/0/photos/117016236997612162951/albums/5809632757790928561

Kamil wrzuć na picase zdjęcia w pełnej rozdzielczości.

https://plus.google.com/photos/117016236997612162951/albums/5809965961465785457#photos/117016236997612162951/albums/5809965961465785457

Powinno być teraz w fuulHD he he :wink:

Kto był przed chwilą zieloną klubową B5 w galerii Sandecji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedan? To może Slepy

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Powinno być teraz w fuulHD he he :wink:

403. That’s an error.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...