Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Po pewnym czasie na niskim zawiasie zaczynasz zauważać że stoisz najdalej od krawężnika na parkingu a studzienki, koleiny itp rzeczy widzisz ze 100 metrów, po mieście jeździsz nie tam gdzie najbliżej tylko gdzie najrówniej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Po pewnym czasie na niskim zawiasie zaczynasz zauważać że stoisz najdalej od krawężnika na parkingu a studzienki, koleiny itp rzeczy widzisz ze 100 metrów, po mieście jeździsz nie tam gdzie najbliżej tylko gdzie najrówniej :grin:

true story :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszowi opowiadałem jak przyjechał kupiec po A4. BMW na gwincie. Na parking wjeżdżał tyłem :grin:, bo z przodu by zderzak zostawił na podjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do kumpla na myjnie fiestą też tyłem wjeżdżałem bo bym hokeja zostawił i pewnie zderzak też gdybym próbował przodem :kox:

Ale i tak przechooojem był chłopak ze Szczawnicy który zawiesił tam na wjeździe swoje S8 - przodem się nie dało więc próbował tyłem no i zdeś przeszedł milimetry nad krawężnikiem ale jak tylko tylne kola przekroczyły wjazd to siadł na progach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro był gość co robił osłony pod silnik z aluminium lub stali.

Gała dzisiaj przyszła, jak przyjadę do domu to ja opatrzę jak będzie ok to może jeszcze dzisiaj wpadnie do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba raczej będę omijał wszystkie progi szerokim łukiem, a co do low&slow to już zamówiłem wlepe na tył :naughty: Jarek masz jakiś namiar do tego kolesia bo wczoraj szukałem takich płyt pod silnik i nic nie znalazłem, a przed chwilą skończyłem prace przy regulacji gwintu i powinno być ok i to co najciekawsze jak był rozkręcony to masakra strasznie twardy i skakał jak pooebany a jak go skręciłem, teraz jest spoko tył sie troszkę chowa w nadkolach a przód jest na styk i zrobił się trochę bardziej miękki :shock3: zdziwiło mnie to ale poszukałem na różnych forach i to prawda :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem je na Allegro gość był chyba ze Skawiny.

Gała już jest na razie w szufladzie :) jutro Dominik ma wpaść więc montaż pewnie w Środę

eju3uped.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba raczej będę omijał wszystkie progi szerokim łukiem, a co do low&slow to już zamówiłem wlepe na tył :naughty: Jarek masz jakiś namiar do tego kolesia bo wczoraj szukałem takich płyt pod silnik i nic nie znalazłem, a przed chwilą skończyłem prace przy regulacji gwintu i powinno być ok i to co najciekawsze jak był rozkręcony to masakra strasznie twardy i skakał jak pooebany a jak go skręciłem, teraz jest spoko tył sie troszkę chowa w nadkolach a przód jest na styk i zrobił się trochę bardziej miękki :shock3: zdziwiło mnie to ale poszukałem na różnych forach i to prawda :kwasny:

łukasz obawiam sie ze z blacha pod silnikiem to ty juz nigdzie nie przejedziesz.obnizy sie kilka cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba raczej będę omijał wszystkie progi szerokim łukiem, a co do low&slow to już zamówiłem wlepe na tył :naughty: Jarek masz jakiś namiar do tego kolesia bo wczoraj szukałem takich płyt pod silnik i nic nie znalazłem, a przed chwilą skończyłem prace przy regulacji gwintu i powinno być ok i to co najciekawsze jak był rozkręcony to masakra strasznie twardy i skakał jak pooebany a jak go skręciłem, teraz jest spoko tył sie troszkę chowa w nadkolach a przód jest na styk i zrobił się trochę bardziej miękki :shock3: zdziwiło mnie to ale poszukałem na różnych forach i to prawda :kwasny:

łukasz obawiam sie ze z blacha pod silnikiem to ty juz nigdzie nie przejedziesz.obnizy sie kilka cm.

aluminium nie jest ciężkie, bo o to mi chodziło :wink:

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

Ryba to bierzesz te amory ze springami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja smigam trzeci rok bez osłon i odpukać misa cała:grin:, trzeba sie przyzwyczaić, i omijać to i tamto:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...