Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Siema!!!!! :hi:

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ----------

96 01 Audi A4 S4 4DR Sedan Red Clear LED Rear Tail Lights Lamp Replacement Pair | eBay

Ryba, może okleisz się czerwoną folia

wole zostawic tak jak jest.

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

:siema:

Crisu tobie znikneły literki z klawiatury?

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

0acda5203033153c3ecc8404e0ddae51.jpg

---------- Post dopisany 07-02-2013 at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 22:48 ----------

Masakra co się na drodze dzieje... Chyba żadna "ściemniarka" jeszcze nie jechała.... Takie koleiny że chyba cały śnieg z trasy Jazowsko-Zabrzeż przywlokłem :facepalm:

A rano Kronika zdarzeń, wypadki, policja, narkotyki | miastoNS.pl - Maszkowice: 62- letnia kobieta wtargnęła na jezdnię 2 godziny stania... Kumple co jechali ze mną poszli sobie z buta do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kurowie też dzisiaj były atrakcje

http://www.psp-nowysacz.pl/aktualnosci.php?body=article&name=kurow-zderzenie-dwoch-samochodow&lang=pl

Vectre to chyba z dwóch złożyli.

A drugiego ciągło do wody :)

http://www.psp-nowysacz.pl/aktualnosci.php?body=article&name=nowy-sacz-ulica-tarnowska-samoch&lang=pl

No ja dzisiaj jechałem z Sącza do Myślenic o 6 rano i było wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej sypie.... Byłem walczyć z żywiołem teraz muszę łopatę zatankować,bo się rezerwa świeci :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Pany jest masakra...kurde żeby chociaż spód był zamarżnięty a tak to wszystko się topi i auto siada;/ jedynie LOKO I MAJKI mają sie z czego cieszyć...kurde szkoda ze nie mam Q...;/;/;/

ale next autko będzie napewno w Q i webasto...:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kurowie też dzisiaj były atrakcje

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu

Vectre to chyba z dwóch złożyli.

A drugiego ciągło do wody :)

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu

No ja dzisiaj jechałem z Sącza do Myślenic o 6 rano i było wesoło.

ta a4 to nie klubowa czasami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie jestem po demontażu osłony pod silnikiem..... Niestety nie przeżyła powrotu z pracy :facepalm: tyle śniegu na łapało, że mi prawie maskę chciało otworzyć :doh:

I teraz się zastanawiam czy dalsza jazda będzie bezpieczna ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siara ja juz dawno nie mam osłon pod silnikiem.:grin:a jak bym je miał to dzisiaj jadac do sacza stracił bym je.bo u mnie na wiosce leprza droga niz w saczu.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bez osłony już kolejny rok i nic się nie dzieje a i przy moich wściekankach miska cała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bez osłony już kolejny rok i nic się nie dzieje a i przy moich wściekankach miska cała :wink:

ale ty nie masz obnizonego auta.:naughty:wiec do miski jest daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bez osłony już kolejny rok i nic się nie dzieje a i przy moich wściekankach miska cała :wink:

ale ty nie masz obnizonego auta.:naughty:wiec do miski jest daleko.

myślicie że ta plastikoa osłona uratuje miskę? nie sądze, ja latam juz trzeci rok bez i jest ok trzeba uważać jak to na glebie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil wrzuć foty z ostatniego spota.

O przepraszam panowie pochłonięty odchamianiem Czikity zapomniałem foty wstawić już wkładam a tak na wiasem to może byśmy tak zaktualizowali to zdjęcie z miniaturami samochodów bo doszło kilka nowych :banan:a i kilka starych już się nie pokazuje :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

A i mam jeszcze pytanie zakładał ktoś lusterko prawe od angola bo się czaję w tym kierunku odchamiania i chce wiedzieć czy dam sobie z tym rady ? :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

https://plus.google.com/u/0/photos/117016236997612162951/albums/5842707382347386033 Oto foty ze spota :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak lustro z angola zalozysz jak najbardziej sam jak mialem B5 tylko srodki musisz zmienic w lustrach...bo Ci bedzie kiepsko patrzec przez nie...jeden z pierwszych modow ktore bym robi przy B5 duzo bardziej mi sie tak podoba symetrycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też wole symetryczne kształty i lustra takiej samej wielkość jak najbardziej powinni zakładać fabrycznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...