Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

audi a4 b5 podświetlane kratki nawiewu Olsztyn ? Tablica.pl

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

Dzięki chłopaki za wsparcie. Do zobaczenia na ścianie w czerwcu :banan:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

To się na spieszyli na wesele....... Obraz oparty o wrak miał był dla młodych

Wypadek w Jazowsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Siara dzięki za pomoc i mam nadzieje że cie nie przestraszyłem moimi wizjami psychopatycznymi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wesołego spota :hi:pod znakiem sedana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod znakiem sedana:decayed: A klimat na spocie zacny i wiele ciekawych rzeczy od Ciebie (Grzesiek) można było się dowiedzieć także dzięki :wink:

A tak wesoło pewnie było dzięki temu że oddychaliśmy:

Powietrze którym oddychał Justin Bieber!! (3428871197) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wszyscy go witają ale nie widzą że koleś ma b6 z 96 roku i nie wiedziałem że w b6 jest 1.9tdi 90 konny:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabijają posty aż miło, zamiast go nakierować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ciekaw jestem czy któryś przeczytał bo raczej nie jeśli nikt nie zwrócił na to uwagi:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założył zderzak? i resztę?

W środę dopiero w Hondzie walą w cHu z tym malowaniem tosz to jest max 2 godziny roboty :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mi koleś d*pę obdarł i tak żeśmy sie ugadali że mi to pomaluje u nich bo tam ma znajomych a że się mi malowanko trafiło to pociąłem trochę zderzak i pospawałem pod moje mody :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw końcowego efektu. Choć 4 to o 2 za dużo... (to moje zdanie:wink:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil jak chcesz robić 4 końcówki wydechu to odpuść sobie, wygląda to kiepsko, a w biedoklepie woła o politowanie, gustownie było by zrobić 2x1 z jakimiś sensownymi końcówkami (czytaj nie rura spustowa od rynny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ale ja mam 2 x 1 tylko dam końcówki podwójne bo w tym zderzaku są te dziury podłużne i 1 okradła rura zostawia szpary a ja dałem ciut większe niż seryjne 2 końcówki w każdej dziurze i ładnie wypełniają przestrzeń w tej dziurze :wink:

---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ----------

A końcówki mam bardzo sensowne bo zabuliłem za nie 140 zeta i mają nawet perforacje w środku więc nie jakaś tam kiszka :naughty:

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/audi-a3-1-9-tdi-200hp-to-dopiero-poczatek-280881/#post3697616 No i Bartkowi wypluło 240 kucy :shock3::shock3::shock3:

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

Ja chcę ASZa :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto u nas ma 260 żeby wyrównać różnice w masie i żeby to miało jakiś sens chyba nikt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...