Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Warto naprawdę dobra cena a efekt zobaczycie na spocie ;) ale najpierw musze wam pokazać jak wygląda teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

ja to mysle ze gorlice sie zmobilizuja teraz. :good: w koncu obietnica była. :gwizdanie: a ty bronek nie rob listy tylko zbieraj chłopaków. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz będę odkładam 100 do skarpetki na Pb po wyplat i nie tykam do dnia spotu;) xD lampy już kopiłem to następny wydatek to xeno i tapicera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 zł z Gorlic do Sącza i spowrotem ???? :polew: :polew: :polew: To Ci pali ten samochód troche chyba że na mandaty masz zostawione 50 zł :polew: :polew: :polew:

Haha, ja ostatnio objechałem za 250 zł, tak że wcale tak tanio nie jest.

Chyba się wybiorę jednak busem następnym razem :polew: :polew:

A powiedzcie mi moi drodzy czy ktoś zna warsztat na Limanowskiej Auto-Eko-Gaz?

Wybieram się tam założyć LPG i może ktoś ma jakieś doświadczenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 zł z Gorlic do Sącza i spowrotem ???? :polew: :polew: :polew: To Ci pali ten samochód troche chyba że na mandaty masz zostawione 50 zł :polew: :polew: :polew:

kolego masz 1.9 ON a ja 2.6 Pb wiec możne ty objedziesz 100 km za 50 ja bym musiał jechać do 2 tysi a to jest nie możliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sobie Bronek ukryj gdzieś korek, a nie na środku zderzaka............. bo Cię będą palcami wytykać :polew: Byli tacy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co komu taki silnik jak nie ma go czym zalac??? :no:

Hmm wyszło jak wyszło było by czym zalać ale jak mówiłem kopiłem lampy przednie a nie kosztują one 200 pln :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na odp od qwerta czy wysłał miał to dziś uczynić żebym w sobotę wiza się za rezanko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłał dziś do piątku dojdą a w sobotę ogień :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co komu taki silnik jak nie ma go czym zalac??? :no:

czym zalać jest ale nie ma bata, 5.10zł za litr?! :blink: to jest złodziejstwo w biały dzień :disgust:

ja w ramach braku solidarności z naszym rządem postanowiłem się przerzucić na paliwo mniej "oakcyzowane" (trudne słowo :polew:) i jakbym miał kupca to bym sprzedał autko ale nikt się do benzyny nie pcha teraz,

a za 14000 nie jest tak łatwo kupić dobrego diesla ;(

Korek ukryje, w Czakramie mi powiedzieli-astronomia 3600 za BRC sequent 24 :shocked:

a w NS dają 2 lata gwarancji bez limitu km za 500 zł taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech Ci będzie że taniej, ja robiłem Vectre B w chełmcu i powiem Ci że przez chwile było super a później tylko koszty i koszty i koszty, regulowałem ją chyba z 20 razy i dopiero ROCZNIAKI dali sobie radę w tarnowie, w Czakramie nie byłem bo powiedzieli mi ze za 2 tygodnie a nie chcialem czekać w każdym razie jak dla mnie albo benzyna bez gazu albo diesel, gaz może i zmiejszcza Ci koszty poruszania się ale jak się nic nie dzieje a tak to same problemy na głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...