Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A cena w ASO to ?

Opublikowano
1/4 ceny z ASO :wink:

Co za zdzierstwo!!!

10€ zaplacilem za swoje :-P

Opublikowano
Czyli mój kumpel trochę przesadził z ceną :grin:

Albo ja jakiś mega okazyjnie znalazlem...

Mysialby na Malik pogodzić bo jakiś czas temu kupował na ebay'u ale nie pamiętam za ile :/

Opublikowano

Ja za swoje dałem około 30EUR z przesyłką na ebay.de.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Młody mam pytanie do ciebie . Chodzi mi o czujniki w tylnim zderzaku czy ze zwykłego beda pasowały do s-line???

Pytam bo bede mial cały zestaw s-line ze swojego audi i chce go wsadzic do ojca ktory ma zwykłe

Opublikowano

Pasują, bo zderzak jest ten sam, tylko dyfuzor inny.

Opublikowano

to jesli to prawda to sam dyfuzor zmienie i tyle

Opublikowano
  • Autor

Zderzak poliftowy jest inny nie zmienisz samego dyfuzora. Nawt w polifcie musi być s-line ponieważ dyfuzor nie pasi do zwykłego.

Opublikowano

nie zrozumiałes ojciec ma audi z 2005 roku i m zwykły pakiet a moje jest z 2007 tez przed liftem i chce mu dac swój s-line przed liftem . i tu moje pytanie czym sie rozni tylni zderzak zwykły od s-line czy tylko dokładką a jesli dokładka nie podejdzie to czy czujniki parkowania ze zwykłego zderzaka podejda do s-line przed liftem

Opublikowano

peter22 raczej czujniki sa takie same

bo wiem ze q7, a8, a6 maja te same czujniki

na 99%

wiec zapewne nie ma roznicy czy a6 s-line czy nie-sline

Opublikowano

peter22. Zderzak w przedlifcie rozni sie tylko dokladką(zwykly, s-line,s6) tylko w rs6 jest inny. Natomiast polift się rozróżnia już(zwykly i s-line/s6)

Nowak_zg czujniki w A6 i A8 są takie same owszem. W Q7 już sa inne.

Opublikowano

super dzieki za wszystkie odpowiedzi. czyli zmieniam tylko dokładke i bedzie mniej do malowania . Pozdrawiam Mlody sorki za zasmiecenie tematu

Opublikowano

Piękny samochodzik. Zawsze jak przejeżdzam koło stacji to lookam czy nie stoi czasem.

Mlody i jak jesteś zadowolony z 2,7 TDI? Możesz mi napisać na PW koszt rozrządu, oleju i tych podstawowych rzeczy do wymiany po kupnie? z góry dzieki wielkie

Opublikowano
koszt rozrządu

po co rozrząd wymieniać skoro jest na łańcuchu

Opublikowano
  • Autor
Piękny samochodzik. Zawsze jak przejeżdzam koło stacji to lookam czy nie stoi czasem.

Mlody i jak jesteś zadowolony z 2,7 TDI? Możesz mi napisać na PW koszt rozrządu, oleju i tych podstawowych rzeczy do wymiany po kupnie? z góry dzieki wielkie

Rozrząd jest na łańcuchu, olej, filtry z wymianą 1.200 zł . Zadowolony jestem bardzo jedynie co wymieniałem to wentylator i łożysko prawy przód. Tak zero zmartwień. :hi:

Teraz jej nie ma, mam urlop i szukam firmy do zmiany koloru :wink:

Ci wygrywają z ofertą :hi:

Opublikowano

Młody, a na jaki kolor chcesz zmienić ? :naughty:

Opublikowano

ja bym szedl w bialy + czarne dodatki jak tu na filmiku

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.