Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No chyba tak :wink:

Opublikowano

kiedy wymiana climatronica na czarny? :wink:

Opublikowano
  • Autor

I tu jest pupa czarny ma inne sterownie więc zsostaje malowanie,oklejanie lub $$ kodowanie nowego :facepalm:

Opublikowano

masakra :facepalm: wymyślają jakieś niepotrzebne inne sterowania :facepalm: a co z tym znaczkiem na grillu? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A znaczek zostaje . Może na wiosnę będzie inny grill. Troche wstyd co roku mieć ten sam :decayed:

Opublikowano
A znaczek zostaje . Może na wiosnę będzie inny grill. Troche wstyd co roku mieć ten sam :decayed:

grill rs6 ?? :naughty:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

apropos znaczka, to poliftowe A6 mialo znaczek s-line na grillu?

Opublikowano

Ja mam 19 na zime profil 35 i nie ma tragedi zawiecha 1BV :decayed: Jak się robi tą hydrografike :whistling:

Opublikowano
apropos znaczka, to poliftowe A6 mialo znaczek s-line na grillu?

tylko na błotnikach z tego co pamiętam..

Opublikowano
  • Autor
apropos znaczka, to poliftowe A6 mialo znaczek s-line na grillu?

tylko na błotnikach z tego co pamiętam..

Dobrze pamiętasz jedrekx :naughty: polift na grill-u ma tylko Q topor :hi:

Opublikowano

dzięki koledzy:D a pytanie nr 2;p lampy z polifta pasuja z ledami, czy trza rezac ledy do lamp z przedlifta?:wink:

zielony jestem w C6, :facepalm:

Opublikowano

a tu już musi się Młody wypowiedzieć, ale wydaje mi się, że pasują :decayed:

Opublikowano

i pewnie trzeba bordnetz lamp zmienic?? :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Lampy pasują :hi: jak chcesz mieć jak ori. to trzeba zmienić moduł i co z tym idzie ochronę komponętu usunąć . Spryski nie będą działać. Lub kupić przerabiane lampy.

Opublikowano

lepiej byloby jakby było to wlasnie ori, a koszt tego modułu wysoki? moze wiesz jescze jaki nr?:D

Opublikowano
  • Autor
lepiej byloby jakby było to wlasnie ori, a koszt tego modułu wysoki? moze wiesz jescze jaki nr?:D

4F0 910 279 K ( Ty na swoim będziesz miał ten sam numer tylko z literą A albo D )ten pasi na ledy. Ja zapłaciłem 200zł tylko szukaj z FV lub paragonem aby w ASO nie było problemów że jest "lewy" przy zdejmowaniu blokady. :hi:

Opublikowano

dzieki;) bede szukał:)

Młody jestes moim masterem C6:naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Miło mi to słyszeć topor :hi: a u mnie z nowych modów to felgi 20" mają być u mnie wtorek/ środa oczywiście ori audi :kox: jak już będę je miał to fotki pewne oraz grill nowy i mam nadzieję że wpadną nowe stołki (jak na razie negocjuję cenę )

Opublikowano

Andrzej gdybym nie kupił B8 to kupiłbym własnie taką A6 i szedłbym w kierunku twojego auta. Zawsze mi sie te krowy podobały :decayed:

Jakie wzór kół kupiłeś??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.