Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czym wyczyść pozostałości kleju (taka pianka ) na felgach po starych odważnikach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zdzierałem starą kartą plastykową :wink:. Trochę się namęczyłem, ale wszystko ładnie zeszło, najlepiej na mokro to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem to benzyną ekstrakcyjną potraktować, miałem też siostrze zwinąć zmywacz do paznokci ale ten może mi felgę odbarwić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem to benzyną ekstrakcyjną potraktować, miałem też siostrze zwinąć zmywacz do paznokci ale ten może mi felgę odbarwić :kwasny:

Ja się właśnie bałem cokolwiek lać na felgę, dlatego ciepła woda, plastyk i cierpliwość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dzisiaj na 20' :naughty: oby nie sypało :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma jedną czy dwie z mycia. tak mi zeszło z przekładaniem, myciem auta z zewnątrz i czyszczeniem skóry że już nie miałem ochoty gdzieś jechać aby zrobić fotki.

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ----------

aucaz5.jpg

11r8zdi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :hi: i tak jeszcze środek, kiera z S4 B8

2mceekn.jpg

gałka pod kierownicę

16rs4p.jpg

i tak cała decha :wink:

zx6z2f.jpg

To tyle, może jutro zrobię jakieś fotki na tych felgach. Mam też plan na nowy mod który może uda się zrealizować w tym tygodniu . :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej nie za bardzo te fele wystają :eusathink:

zrób jakies foty od tyłu i przodu bo tak to słabo widac . A tak poza tym to auto wygląda genialnie na tych kołach:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowo :hi: bałem się tych felg ale jednak jest O.K. nic tam peter nie wystaje. Schowane koła źle wyglądają. Jutro postaram się zrobić fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zewnatrz petarda ;) poza tymi niebieskimi zaciskami :D

dobrze ze dales 245/30R20 a nie jakies 265... bo to by sie w ogole na feldze 8.5j nie ukladalo.

ps. da sie zmienic znaczek s4 na kierownicy na jakis s-line / s6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak możesz zmienić sobie na jaki chcesz. Mają te same wymiary. Ja miałem S4 i zmieniłem na s-line. P&P:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...