Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Miałem pomalowaną w piano już jej nie ma .

ale co źle wyglądała czy porostu zmieniłeś na inną?

a jak to malowałeś sam czy jakiś lakiernik jeśli można wiedzieć?

Opublikowano
  • Autor
Miałem pomalowaną w piano już jej nie ma .

ale co źle wyglądała czy porostu zmieniłeś na inną?

a jak to malowałeś sam czy jakiś lakiernik jeśli można wiedzieć?

Lakiernik mi to robił, zmieniłem ponieważ strasznie było widać na niej kurz oraz robiły się mikro rysy od czyszczenia (mało widoczne ale mnie denerwowało to ) może listwy będę robił na wakacje ale to jeszcze odległe plany. :hi:

Opublikowano

No właśnie się tak zastanawiam czy to pomalować czy zmienić na ciemne drewno.

U mnie teraz jest srebrne ale znudziło mi się a poza tym na środku jest porysowane i muszę coś z tym zrobić

Opublikowano
  • Autor
No właśnie się tak zastanawiam czy to pomalować czy zmienić na ciemne drewno.

U mnie teraz jest srebrne ale znudziło mi się a poza tym na środku jest porysowane i muszę coś z tym zrobić

Zapraszam Cię do http://a4-klub.pl/c6-rulezzz-179/a6-c6-rulezzz-262928/index21.html i pokaż swój nabytek :hi:

Opublikowano

generalnie nie ma czego pokazywać zwykła c6-ka zresztą kiedyś założyłem wątek z moim autkiem ale chyba już zdjęcia wygasły.

Ale fajnie że założyliście coś takiego jak C6 Rulezzz:thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Aby nie było że nic się nie dzieje, od 10:30 zmieniam zderzak i grill na polift s-line i grill S6 .

dpuxq8.jpg

333agp1.jpg

:hi:

Opublikowano

Ale brzydki :grin:

Opublikowano
  • Autor

Sam jesteś brzydki :decayed:

Opublikowano

Brzydka na pewno jest siatka - ogrodzenie na zdjęciach :wink:

Dziś widziałem 2 A6 (bez ciemnych szyb) w tym kolorze - bardzo dobrze pasuje do Avanta :thumbup1:

Na pewno chcesz zmienić kolor ? :naughty:

Opublikowano

Będzie miód :slina:

Opublikowano
  • Autor

Siatka to sąsiada jest. Czekam aby ją zmienić :decayed:

Opublikowano

Ty masz Młody te ledy w jakiejs black edition czy to inwencja tworcza? :hi:

Za zderzak sie do Ciebie nie odzywam :P:foch:

Opublikowano
  • Autor

Zderzak wersji s-line polift to widać nie mam jeszcze halogenów i kratek (wygląda mega jak RS 5 ha ha ) grill S6 robi swoje. Teraz dokładam resztę gratów do zderzaka i jedzie na zmianę koloru . Lampy są ori. polift nie są to wkładane ledy do lamp 2005 itp. tylko 2009r z ledami zrobione na czarno.

Zrobię sesje profi po zmianie koloru auta lub po detalingu :decayed:

rh3n87.jpg

teraz kratki i halo :wink:

Opublikowano

Pięknie wyszło :good: Też się do Ciebie nie odzywam :wink::grin:

Opublikowano
  • Autor

Kurczę nie wiedziałem że polift zderzak ma tak widoczne kratki pod grill-em tak poszłyby w połysk jak i grill :kwasny:

Maniek, jak chcesz zmienić na s-line to ze swojego zostawisz tylko wtyczki na halogeny i spryski :hi:

Jeszcze muszę wtyczki halogenów zmienić z H7 na H11 :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

Aha znaczek S6 zostaje, bez niego grill wygląda jak doda bez cycków :decayed:

Opublikowano

jest petarda :slina:

Opublikowano

całkiem całkiem to wyszło :kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Młody :gicior::gicior::gicior::gicior::gicior:

Opublikowano

Bomba jest :kox:

Opublikowano

Tylko po zazdrościć takiej fury ! coś pięknego a z tym zderzakiem to normalnie miazga !!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Młody prawa kratka 4f0 807 682 q 01c

lewa 4f0 807 681 q 01c

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.