Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mój kumpel trochę przesadził z ceną :grin:

Albo ja jakiś mega okazyjnie znalazlem...

Mysialby na Malik pogodzić bo jakiś czas temu kupował na ebay'u ale nie pamiętam za ile :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoje dałem około 30EUR z przesyłką na ebay.de.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody mam pytanie do ciebie . Chodzi mi o czujniki w tylnim zderzaku czy ze zwykłego beda pasowały do s-line???

Pytam bo bede mial cały zestaw s-line ze swojego audi i chce go wsadzic do ojca ktory ma zwykłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak poliftowy jest inny nie zmienisz samego dyfuzora. Nawt w polifcie musi być s-line ponieważ dyfuzor nie pasi do zwykłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiałes ojciec ma audi z 2005 roku i m zwykły pakiet a moje jest z 2007 tez przed liftem i chce mu dac swój s-line przed liftem . i tu moje pytanie czym sie rozni tylni zderzak zwykły od s-line czy tylko dokładką a jesli dokładka nie podejdzie to czy czujniki parkowania ze zwykłego zderzaka podejda do s-line przed liftem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter22 raczej czujniki sa takie same

bo wiem ze q7, a8, a6 maja te same czujniki

na 99%

wiec zapewne nie ma roznicy czy a6 s-line czy nie-sline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter22. Zderzak w przedlifcie rozni sie tylko dokladką(zwykly, s-line,s6) tylko w rs6 jest inny. Natomiast polift się rozróżnia już(zwykly i s-line/s6)

Nowak_zg czujniki w A6 i A8 są takie same owszem. W Q7 już sa inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super dzieki za wszystkie odpowiedzi. czyli zmieniam tylko dokładke i bedzie mniej do malowania . Pozdrawiam Mlody sorki za zasmiecenie tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny samochodzik. Zawsze jak przejeżdzam koło stacji to lookam czy nie stoi czasem.

Mlody i jak jesteś zadowolony z 2,7 TDI? Możesz mi napisać na PW koszt rozrządu, oleju i tych podstawowych rzeczy do wymiany po kupnie? z góry dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt rozrządu

po co rozrząd wymieniać skoro jest na łańcuchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny samochodzik. Zawsze jak przejeżdzam koło stacji to lookam czy nie stoi czasem.

Mlody i jak jesteś zadowolony z 2,7 TDI? Możesz mi napisać na PW koszt rozrządu, oleju i tych podstawowych rzeczy do wymiany po kupnie? z góry dzieki wielkie

Rozrząd jest na łańcuchu, olej, filtry z wymianą 1.200 zł . Zadowolony jestem bardzo jedynie co wymieniałem to wentylator i łożysko prawy przód. Tak zero zmartwień. :hi:

Teraz jej nie ma, mam urlop i szukam firmy do zmiany koloru :wink:

Ci wygrywają z ofertą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...