Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te ledy to jakaś wersja black? Bo ciemne wyglądają, super :good:

Opublikowano
  • Autor

Tak środki są czarny mat .

Opublikowano

Ale to jakaś ori wersja czy rezane?

Opublikowano
  • Autor

Ale to jakaś ori wersja czy rezane?

Malowane .

Opublikowano

no podoba sie mi :) oby tak dalej

Opublikowano

Zderzak s-line przed lift-owy, grill po-lift-owy a ringi to mała tajemnica ale ori Audi są . :tongue4:

Ringi pewnie z A5 ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj +8 więc było mycie i woskowanie, jeszcze z tydzień i letnie koła trzeba będzie założyć

o6gu85.jpg

27zersl.jpg

Tego małego niebieskiego nie znam :gwizdanie:

mmpgyp.jpg

Opublikowano
  • Autor

Potrzebny Ci będzie pierścień centrujący jak to jest do C6 przed liftem. Przód będzie fajnie wyglądał a tył się schowa. Ale pasować będą .

Opublikowano

świeci się jak psu jajca :kox: już letnie kapcie? szybko.. ja pewnie dopiero w połowie marca wrzucę jak założę wszystkie graty do samochodu..

Opublikowano
  • Autor

świeci się jak psu jajca :kox: już letnie kapcie? szybko.. ja pewnie dopiero w połowie marca wrzucę jak założę wszystkie graty do samochodu..

To są 18" zimowe , letnie 19" :)

Opublikowano

wiem, ale napisałeś, że jeszcze jakiś tydzień i zakładasz letnie. o to mi chodziło :decayed:

Opublikowano

Potrzebny Ci będzie pierścień centrujący jak to jest do C6 przed liftem. Przód będzie fajnie wyglądał a tył się schowa. Ale pasować będą .

No to do 2007 i właśnie też mi się wydaje że się schowa.

A jak u Ciebie na tych 19 się jeździ, nie ma problemów z jazda po naszych pięknych drogach drogach? Dużo jeżdzisz?

Opublikowano
  • Autor

wiem, ale napisałeś, że jeszcze jakiś tydzień i zakładasz letnie. o to mi chodziło :decayed:

Aha myślałem co innego :wink4:

No to do 2007 i właśnie też mi się wydaje że się schowa.

A jak u Ciebie na tych 19 się jeździ, nie ma problemów z jazda po naszych pięknych drogach drogach? Dużo jeżdzisz?

To pierścienie potrzebne i na 100% się schowa . A co do 19" już się przyzwyczaiłem . Rocznie w sezonie wiosenno-letnim robię około 15tys.

Opublikowano

Kurna też bym 19 założył najchętniej bo wygląda wtedy :kox: ale trochę się obawiam patrząc co jest teraz na tych drogach to zanim to połatają to znowu zima będzie a obecnie mam 17 zimowe i czasem mam lęki.

Opublikowano

na 19 w A6 bardzo fajnie się jeździ, kwestia przyzwyczajenia. mój ojciec miał 16" w Citroenie i jak się przesiadł na A6 z 19" to wyzywał i chciał zmieniać na mniejsze. ale po miesiącu się przyzwyczaił i przelatał tak 2,5 roku

Opublikowano

Więc muszę to przemysleć jeszcze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja juz o 20" myślę :kox:

Opublikowano

Ja juz o 20" myślę :kox:

ajwyższa pora- masz taką wielką szafę a kółka jak w B6 :polew::good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.