Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile trzeba przeplacic za taka kiere :naughty: -29 :blink: nigdy nie opdalalem auta w takiej temp :gwizdanie: i jak nie ma problemow odpala jak w lato

Opublikowano

V6-tka zagada nawet przy takich bez problemow :)

Ja mialem u siebie w 2.5TDI prawie wszystkie padniete swiece i po nocy w okolicach -30 [2 lata temu] odpalil... oczywiscie po paru minutach meczenia :)

Opublikowano
  • Autor

Kiera spoko cena :) na mrozy to plus :kox:

tu lepsze foto

sqqxag.jpg[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 22:26_________________________________________________A ON ma dodatek 0,5 L na bak 80 ON gdzie 150 ml wystarczy na 60L do -30 :hi:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 22:30_________________________________________________

kiery dalej niewidac, wszystko zamarzło

Ten co robił spier..... sprawę :polew:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 22:32_________________________________________________Plus ten że jest grubas z niej, dobrze że nie brałem RS5 to już jest kierownica dla lubiących ręczną robotę na małym :hi:

Opublikowano

A zdjęcia kiery się nie dało zrobić jak stałeś na parkingu?? :gwizdanie:

Opublikowano

przygral kozaka ze podczas jazdy moze foty strzelac :naughty:

a powiedz te lopatki co masz za kierownica to dzialaja w polaczeniu ze skrzynia?

Opublikowano
  • Autor

Tak, wszystko działa :)

Opublikowano

dobrze że nie brałem RS5 to już jest kierownica dla lubiących ręczną robotę na małym :hi:

FuuuuccccKKKK OOOOFFFFFFF cfaniaczku, nie ładnie tak oceniać innych swoją miarą :cool1::tongue4::wink4:

Opublikowano
  • Autor

dobrze że nie brałem RS5 to już jest kierownica dla lubiących ręczną robotę na małym :hi:

FuuuuccccKKKK OOOOFFFFFFF cfaniaczku, nie ładnie tak oceniać innych swoją miarą :cool1::tongue4::wink4:

:polew::naughty: :gwizdanie: czekałem na Twoją wypowiedź :cool1:

Opublikowano

dobrze że nie brałem RS5 to już jest kierownica dla lubiących ręczną robotę na małym :hi:

FuuuuccccKKKK OOOOFFFFFFF cfaniaczku, nie ładnie tak oceniać innych swoją miarą :cool1::tongue4::wink4:

:polew::naughty: :gwizdanie: czekałem na Twoją wypowiedź :cool1:

:polew::wink4: mimi wszystko rozmiar ma znaczenie :decayed: zapytaj żony, potwierdzi :cool1::decayed:

Opublikowano
  • Autor

zapytaj żony, potwierdzi :cool1::decayed:

Jeszcze się nie dorobiłem :decayed:

Opublikowano

zapytaj żony, potwierdzi :cool1::decayed:

Jeszcze się nie dorobiłem :decayed:

Nic nie straciłeś :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zapytaj żony, potwierdzi :cool1::decayed:

Jeszcze się nie dorobiłem :decayed:

Nic nie straciłeś :decayed:

Wiem raczej zyskałem :wink4:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 00:31_________________________________________________Nowy grill polift 2010r piano środek, i ringi na halogeny . Czarny grill poszedł w odstawkę do niczego mi nie pasował .

z8oye.jpg

Opublikowano

daje rade :good: ale u Ciebie na wsi sniegu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

I jeszcze sypie :)

Opublikowano

czarny grill ładniejszy :decayed: ale ten też jest całkiem fajny :good:

Opublikowano

czyli teraz cały przód jest poliftowy ? :naughty:

Opublikowano

zderzak S-line jest przedliftowy chyba :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Zderzak s-line przed lift-owy, grill po-lift-owy a ringi to mała tajemnica ale ori Audi są . :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie :)[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 14:35_________________________________________________Jeszcze tył s-line polift z listwą chromową jak w B6 było .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.