Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Słabo świecą przednie reflektory

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mianowicie problem jest gdy zrobi sie ciemno moje swiatla jak by nie swiecily normalnie tylko jak postojowe albo gorzej b5 avant 97 rok 2.8 quattro kupilem go juz ztakimi i czy wymiana na nowe pomoze czy problem moze byc gdzie indziej jakie reflektory polecacie black angel mi sie podobaja a chcial bym zeby przede wszystkim dobrze swiecily ale i zeby mi odmlodzily samochod troche

Opublikowano

Masz zmatowiałe szkło reflektora?

Zmień żarówki, proponuje tanie o dobre OSRAM bilux

Opublikowano
  • Autor

czemu ?? zle sa tamte? wies tuning?

Opublikowano

Agrotuning to za mocne słowo, ale raczej reflektory tego typu nie przystoją audi.

Opublikowano
  • Autor

Dlatego ze czarne czy ringi czy co ?? da rade wstawic te co sa zlaczone z kirunkami?

Opublikowano
  • Autor

wymiana reflektorów mi pomoze? Zauwaylem ze swiatlo soczewki jak by odbijalo sie na kloszu dziwnie to wyglada dodam ze regulacja swiatel raczej nic nie daje. . . [br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 12:15_________________________________________________http://allegro.pl/lampy-przod-audi-a4-angel-eyes-ringi-chrome-i1476976263.html a te pasuja na pewni odmlodza auto

Opublikowano

Ja mam u siebie w trakcie montażu jeszcze czarne depo z ringami i mi się podobają. Pasują. To że komuś się nie podoba kwestia gustu. Fabryka nie jest idealna. :)

Jak podłączę ustawie to się zobaczy jak świecą. I zrobię porównanie żarówek jakieś.

Opublikowano

kwestia gustu, ringi BMW, ja proponuje rezać zespolone depo albo jakieś ori dopaść :hi:

Opublikowano

Ja mam u siebie soczewke depo z s4 przedlifta czyli z oddzielnym kierunkiem bez cieca blotnika, swiatla bez problemu ustawilem na stacji diagnostycznej, swieca bardzo dobrze nawet nieznajomy diagnosta pochwalil. Napewno lepiej niz 16 letnie oryginaly gdzie pewnie odblysnik pierwszej mlodosci nie jest, tak samo jak auto nie walone przodem to absolutnie nic nie trzeba pasowac, lamy idealnie sie przykreca w miejsce starych i tyle. Ringi pomine milczeniem, one sa fajne ale w BMW :sick3:

Opublikowano

wymiana reflektorów mi pomoze? Zauwaylem ze swiatlo soczewki jak by odbijalo sie na kloszu dziwnie to wyglada dodam ze regulacja swiatel raczej nic nie daje. . . [br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 12:15_________________________________________________http://allegro.pl/lampy-przod-audi-a4-angel-eyes-ringi-chrome-i1476976263.html a te pasuja na pewni odmlodza auto

znajomy ma to u siebie w A4 i z tego co widzę to wygląd jest do bani... Dodatkowo zmatowiały, zżółkły i słabo świecą. Nie polecam.

Opublikowano

Ja mam u siebie soczewke depo z s4 przedlifta czyli z oddzielnym kierunkiem bez cieca blotnika, swiatla bez problemu ustawilem na stacji diagnostycznej, swieca bardzo dobrze nawet nieznajomy diagnosta pochwalil. Napewno lepiej niz 16 letnie oryginaly gdzie pewnie odblysnik pierwszej mlodosci nie jest, tak samo jak auto nie walone przodem to absolutnie nic nie trzeba pasowac, lamy idealnie sie przykreca w miejsce starych i tyle. Ringi pomine milczeniem, one sa fajne ale w BMW :sick3:

popieram kolege :good:

jestem po wymianie na roczne depo s4 świecą o niebo lepiej,można jeszcze założyć xenon bo są d2s i efkt banana na gębie jest :decayed:

Opublikowano

Koleszko Sebo1607 gdzie znależć takie Depo od S4 poliftowe nówki ciekawi mnie czy producent ma gdzieś swoją stronę oficjalną może byłoby taniej?

Opublikowano

wiesz co na allegro sa raczej drogie koło 450-500zł,najlepiej jakbyś miał jakiegos kolege mechanika ze zniżkami w intercarsie to ze stówke bys miał taniej,a jak nie to czekaj aż sie pojawią jakieś używane :cool1:

Opublikowano

Ja mam u siebie soczewke depo z s4 przedlifta czyli z oddzielnym kierunkiem bez cieca blotnika, swiatla bez problemu ustawilem na stacji diagnostycznej, swieca bardzo dobrze nawet nieznajomy diagnosta pochwalil. Napewno lepiej niz 16 letnie oryginaly gdzie pewnie odblysnik pierwszej mlodosci nie jest, tak samo jak auto nie walone przodem to absolutnie nic nie trzeba pasowac, lamy idealnie sie przykreca w miejsce starych i tyle. Ringi pomine milczeniem, one sa fajne ale w BMW :sick3:

popieram kolege :good:

jestem po wymianie na roczne depo s4 świecą o niebo lepiej,można jeszcze założyć xenon bo są d2s i efkt banana na gębie jest :decayed:

ja również mam to samo zdanie, depo dzielone sa naprawde ok :good: ,a do ringów itd to kwestia gustu...
Opublikowano

Z tymi ringami poza kwestią wyglądu jest jeszcze sprawa braku możliwości dokupienia jednej lampy. Chyba...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.