Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Przegląd 180.000 w ASO


1977andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Wbrew opini jaka panuje.... :wink4: tak czy owak jeżdze do ASO, ale wymieniam tam tylko olej. Reszte robie poza ASO.

A jaką masz pewność że wymienili Ci ten olej?Na halę wejść nie wolno a znam wiele ASO,które oleju nie zmienia a tylko klepie pieczątkę.

Mój szfagier pracuje w ASO u kulczyka w poznaniu i powiem Wam tak jak mi kiedys powiedział:

Jak podchodzi do niego klient i mówi dzień dobry chciałem zrobić mały - duży przegląd i jak wymienia jakie ma auto to szfagier wie ile od niego zaje... filtry jakies wahacze czy kto wie co jeszcze i olej to ja sam od niego kupuje a jak myślicie skąd go ma, więc do napraw tego typu w ASO nie polecam. Stoicie wozu nie widzicie jak w szpitalu na operacji albo zrobili dobrze i będzie cykało albo z czasem wszystko będzie się sypało :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój szfagier pracuje w ASO u kulczyka w poznaniu i powiem Wam tak jak mi kiedys powiedział:

Jak podchodzi do niego klient i mówi dzień dobry chciałem zrobić mały - duży przegląd i jak wymienia jakie ma auto to szfagier wie ile od niego zaje...

Czyli szwagier złodziej?..

... Na halę wejść nie wolno a znam wiele ASO,które oleju nie zmienia a tylko klepie pieczątkę.

2 razy stawiałem auto w ASO (Audi Szewczyk Warszawa):

  • wymiana kompletnego rozrządu
  • wymiana tarcz i klocków hamulcowych

W obydwu przypadkach nie miałem najmniejszych problemów z wejściem na halę i obserwowaniem, co mechanik robi przy moim aucie.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy taki serwis skody albo Seata robi wpisy w historie samochodu przy serwisowaniu np. audi ? Chodzi mi o ten on-line, nie o samą książkę.

Jak już jechać do ASO to myśle z jakąś pierdołą żeby tylko wpis zrobili, do tego w skodzie albo seacie zawsze powinno być taniej. Tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że historia będzie piękna i auto też jak przy odsprzedaży trzeba się z ceną dopasować do średniej jaka jest na allegro czy otomoto czyli do tych z przebiegami 180000km i z książkami kupowanymi na allegro bo jak cenę wywalisz większą to nawet nikt nie zadzwoni i nie będzie nawet komu pokazać tej pięknej historii i oryginalnych pieczątek w książce. Poza tym to że auto było serwisowane ASO daje tylko potwierdzenie przebiegu chociaż u nas i z tym jest nie do końca bo są tacy co jadą do ASO raz w roku na przegląd a w ciągu roku 3-4 wymiany robią poza ASO a przed wizytą w ASO korekta licznika i auto ma piękną historię co rok przeglądy itd. a w rzeczywistości przejechane 3 razy tyle. No i rzetelność i jakość wykonanych prac w ASO też nie koniecznie jest taka jak powinna, skoro każdy mechanik pracujący w ASO robi to samo po godzinach tylko 2 razy taniej i wszystkie części i oleje ma u siebie dużo taniej. Więc raczej nie kupuje tego tylko komuś się oleju nie wymieni, komuś filtra czy drążka i już są części na fuchę a klient z ASO wyjeżdża z pieczątką zadowolony że ma wszystko super zrobione na ori częściach. Także z tym ASO też nie jest tak kolorowo jak by się mogło wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy taki serwis skody albo Seata robi wpisy w historie samochodu przy serwisowaniu np. audi ? Chodzi mi o ten on-line, nie o samą książkę.

Jak już jechać do ASO to myśle z jakąś pierdołą żeby tylko wpis zrobili, do tego w skodzie albo seacie zawsze powinno być taniej. Tak mi sie wydaje.

bzdura nie zawsze byłem w ASO Audi wymiana rozrządu z częściami 1300pln akcja promocyjna potem pojechałem do ASO Skody 2200pln :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój szfagier pracuje w ASO u kulczyka w poznaniu i powiem Wam tak jak mi kiedys powiedział:

Jak podchodzi do niego klient i mówi dzień dobry chciałem zrobić mały - duży przegląd i jak wymienia jakie ma auto to szfagier wie ile od niego zaje... filtry jakies wahacze czy kto wie co jeszcze i olej to ja sam od niego kupuje a jak myślicie skąd go ma, więc do napraw tego typu w ASO nie polecam. Stoicie wozu nie widzicie jak w szpitalu na operacji albo zrobili dobrze i będzie cykało albo z czasem wszystko będzie się sypało

gratuluję "szfagra" :sick3: od takich ludzi robi mi się niedobrze :sick3::disgust: ale to jest właśnie Polska, kraj raj dla kombinacji. Jacy politycy, tacy i mechanicy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew opini jaka panuje.... :wink4: tak czy owak jeżdze do ASO, ale wymieniam tam tylko olej. Reszte robie poza ASO.

A jaką masz pewność że wymienili Ci ten olej?Na halę wejść nie wolno a znam wiele ASO,które oleju nie zmienia a tylko klepie pieczątkę.

O to się nie martwie.. pracuje tam znajomy. I wiem że zawsze wszystko dobrze mam zrobione...

Auto serwisuje już tam 3 lata... i nie miałem jeszcze żadnych problemów.....

Wbrew opini jaka panuje.... :wink4: tak czy owak jeżdze do ASO, ale wymieniam tam tylko olej. Reszte robie poza ASO.

A jaką masz pewność że wymienili Ci ten olej?Na halę wejść nie wolno a znam wiele ASO,które oleju nie zmienia a tylko klepie pieczątkę.

Mój szfagier pracuje w ASO u kulczyka w poznaniu i powiem Wam tak jak mi kiedys powiedział:

Jak podchodzi do niego klient i mówi dzień dobry chciałem zrobić mały - duży przegląd i jak wymienia jakie ma auto to szfagier wie ile od niego zaje... filtry jakies wahacze czy kto wie co jeszcze i olej to ja sam od niego kupuje a jak myślicie skąd go ma, więc do napraw tego typu w ASO nie polecam. Stoicie wozu nie widzicie jak w szpitalu na operacji albo zrobili dobrze i będzie cykało albo z czasem wszystko będzie się sypało :wallbash:

:doh1: dziwie się wogle że jeszcze to piszesz.... Bez komentarza.... :sick3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę zeby ludzie byli świadomi co się dzieje w naszym cudownym kraju ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz olej i garaż - działaj :decayed: , ja mam w AFN teraz 270 000 km prawdziwego przebiegu, wszystko robie sam i przynajmniej jestem tego pewien :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...