Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problemy z oświetleniem podczas otwierania drzwi


Hornet A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! mam problem gdy otwieram drzwi w mojej A4 to swiatelko nad lusterkiem i tylne w supkach tylko mrogna i zgasa . zdarza sie to co jakis czas . jak się im wtedy dobrze przyjzec to tak bardzo słabiutko swiecą . czasami jest wszystko w porzadku a czasami po otwarciu drzwi tylko mrugną a za chwilę zaswiecą się . niewiem czego to wina ? z góry dziękuje za wskazówki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krancowka z zamku albo zlamane przewody w przepuscie miedzy dzwami a karoseria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a u mnie nie dziala swiatelko i nie wazne ktore drzwi otworze .czujniki sa ok

[proszę uzupełnić profil] - schiller

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem :kwasny:

Na początku to światełko słabiej świeciło, potem zaczęło migać a teraz wogóle nie świeci :wallbash: Nie świeci przy otwieraniu wszystkich drzwi, oraz po zgaszeniu silnika i wyciagnięciu kluczyka (a wczesniej zaświecało sie i gasło dopiero po zamknięciu auta), świeci tylko gdy włączy się ręcznie. Gdzie szukac przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny problem, tylko ze u mnie gdy otworze drzwi pasazera to swiatelko wogole sie nie zapala, a przy reszcie drzwi dziala normalnie, nie wiem co jest??? pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

W moim przypadku okazalo sie ze jedynie wysunela sie wtyczka z zamka. Po rozebraniu drzwi najpierw sprawdzilem kostke zanim wykrecilem zamek. Okazalo sie ze po wsunieciu glebiej wtyku w zamek swiatelko zaswieciloe sie ;)

Moze to bedzie dobra rada dla niektorych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem

Na początku to światełko słabiej świeciło, potem zaczęło migać a teraz wogóle nie świeci Nie świeci przy otwieraniu wszystkich drzwi, oraz po zgaszeniu silnika i wyciagnięciu kluczyka (a wczesniej zaświecało sie i gasło dopiero po zamknięciu auta), świeci tylko gdy włączy się ręcznie. Gdzie szukac przyczyny?

Najprawdopodobniej to moze byc wina sterownika zamka centralnego (pompki centralnego) który odpowiada m.in. za oswietlenie wewnatrz auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niestety problem się pojawił ponownie :confused4:

problem jest taki ze których kolwiek drzwi nie otworze to swiatełko mrugnie i nieświeci ! a po chwili cioś mu odbije i świeci czasami troszke przygaśnie i dalej świeci !

czasami jest tak ze jak gasze silnik to po cofnięciu kluczyka powinno się zaświecic a ono tylko mrugnie i nieświeci ! za chwilę coś mu znowu odbije i świeci ! czego to moze być przyczyna ? moze to coś z pompką centralnego jakiś czujnik czy coś ? zaznaczam ze pompka chodzi bez zarzutu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączam sie do postu mam ten sam problem co kolega wyżej i nie wiem od czego sie zabrac? gdzie jest ten sterownik ktory odpowiada za prace podswietlania? bo to na pewno nie krańcówki bo problem jest przy wszystkich drzwiach... ma ktos moze jakies wskazówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...