Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie duzy i nie potrzeba wiecej chetnych :) nie mam w tej chwili czasu by to przygotowac po prostu dzis zarywam nocke moze rano jakos jutro sledz watek ;) a jak masz jakis pomysl pisz opisz ja go wykonam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to sa koszulki z tekstami ktore maja swoja historie z naszych wspolnych spotkan

oba to teksty ktore ktos kiedys powiedzial i przy okazji tego bylo bardzo zabawni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka koszulka to nie problem musi tylko autor pomysłu udostępnić projekt w wysokiej rozdzielczości i jest firma na allegro co robi sitodruk mam od nich koszulkę bardzo ok jest i nawet po 1 sztuce robią :) a koszuli mają firmy Fruit Of The Loom materiał bardzo ok :)

a tak nawiasem zimą też jakieś spociki są czy od wiosny ? :) mam do łodzi ponad 50 km ale chetnie bym sie wybrał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka koszulka to nie problem musi tylko autor pomysłu udostępnić projekt w wysokiej rozdzielczości i jest firma na allegro co robi sitodruk mam od nich koszulkę bardzo ok jest i nawet po 1 sztuce robią :) a koszuli mają firmy Fruit Of The Loom materiał bardzo ok :)

a tak nawiasem zimą też jakieś spociki są czy od wiosny ? :) mam do łodzi ponad 50 km ale chetnie bym sie wybrał :)

i jaki koszt jest takiej koszulki o ktorej mowisz ?? bo wiem ze przygotowanie sita kosztuje ok 50 zl za 1 wzor do tego koszulka i wydruk czyli wyjdzie jakies 60 + i do tego kurier to za jedna koszulke troche duzo jak na moj gust ;)

z reguły są w każdą niedzielę ale nie zawsze się hołocie chce podlatywać :grin: :grin: :grin:

chyba Tobie :P:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na 100% po bliższym przyjżeniu się koszulce to nie jestem pewien czy to sito (ekspertem w tej dziedzinie nie jestem) ale faktem jest że nadruk trzyma się już 3 rok :) zrobię fote z bliska to zobaczycie jak to wygląda i dam namiar na ta firmę bo załatwiałem to poza allegro :) cos ok 45 zł z koszulka i przesyłką wyszło :)

zawsze można by ogarnąć jakiś jeden wzór i sito zrobić sobie :) ja byłbym chętny na taką koszulkę

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

To jest link do ich aukcji nadruki wykonywane są na ploterach DTG:

KOSZULKA koszulki z WŁASNYM NADRUKIEM napisem - L (3001604363) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Plotery DTG umożliwiają druk złożonych obrazów, w najdrobniejszych szczegółach, z niezwykłą precyzją, oraz z przejściami tonalnymi nie możliwymi do odwzorowania żadną inną techniką. Nadruki charakteryzują się zadziwiającym podobieństwem do oryginału, trwałością oraz są praktycznie nie wyczuwalne w dotyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaaaaa

---------- Post dopisany at 07:20 ---------- Poprzedni post napisany at 07:20 ----------

Odgrzewamy kotleta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak! i to już - babska wersja tez ma być żeby walory waszych kobiet eksponować:decayed: Logo Lodz bandy jak w twoim poście Mario

---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

wzór 17 czy głosujemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...